25/01/2021 11:21:19
  • 7.4229 TL
  • 9.0341 TL
  • 10.1533 TL
KOCAELİ

Siz polisseniz bizde amiriz deyip polislere saldırdılar

Polislikten atılan Komiser ve yanındakiler polise saldırdı

Ankara'nın Altındağ ilçesinde sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle kontrol yapan polis ekipleri  38 GF 288 plakalı otomobili durdurdu.Sürücü ve yanındakilere izin belgelerini soran polislere tepki gösteren zanlılar 'İzin belgemiz yok, kurallara uymuyoruz, sokağa çıkma yasağı bizi bağlamaz, siz polisseniz biz de amiriz' diyerek emniyet amirine yumruk attı. Bölgeye gelen takviye  ekiplerin müdahalesiyle 4 kişi etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı.

FETÖ'DEN İHRAÇ EDİLDİKLERİ ORTAYA ÇIKTI

 


Yapılan alkol testinde sürücü N.E.'nin 1,14 promil, S.E.'nin 0,71 promil, K.E.'nin 0,70 ve G.E.'nin 0,88 promil alkollü olduğu saptandı. İnceleme sonunda sürücü N.E'nin askeri okuldan ihraç edildiği, hakkında  Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nce işlem yapıldığı, S.E'nin ise Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nde komiser yardımcısı olarak görev yaparken  FETÖ'den ihraç edildiği tespit edildi. Diğer 2 şüphelinin ise bu kişilerin akrabası olduğu öğrenildi.

 

DÖRDÜ DE TUTUKLANDI

Emniyet amiri, yumruk darbesi nedeniyle 5 gün iş göremez raporu alırken, 4 şüpheli, emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra sevk edildikleri adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI