• 6.9563 TL
  • 8.1946 TL
  • 9.0854 TL
KOCAELİ 31°

Emekli başkomiserin gurur intiharı

.

Denizli’nin Çivril İlçesi  Emekli Başkomiser intihar ederek yaşamına son verdi. Edinilen bilgilere göre geçtiğimiz günlerde polis tarafından evi aranan silahları alınan ve bilgisayarlarına el konularak kelepçeli bir şekilde ifade vermeye götürülmek istenen Emekli Başkomiser Tuncay N., kendisine yapılan muameleyi hazmedemeyerek evde kendi iple asarak yaşamına son verdi.

SORUŞTURMA GEÇİRDİ TEMİZ ÇIKTI

İddiaya görev Başkomiser olarak görev yaptığı sırada FETO/PDY terör örgütü üyesi iddiasıyla hakkında soruşturma açıldı.  Tuncay N., soruşturma kapsamında herhangi bir bulguya ulaşılmayınca görevine devam etti.  58 yaşındaki Başkomiser Tuncay N., rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olduktan sonra emekliliğini istedi.KÖYÜNE YERLEŞTİ

Ameliyat sonrası emekliye ayrılan Denizli'nin Çivril İlçesi Kavakköy’e yerleşen Emekli Başkomiser Tuncay T.’nin evine geçtiğimiz günlerde FETO/PDY terör örgütü soruşturması kapsamında arama yapıldı. Yapılan aramalarda evdeki bilgisayar, kitap ve silahlarına el konuldu.Evde el konulan materyallerle birlikte ifadesine başvurmak üzere emniyette götürülmek istenen Emekli Başkomiser Tuncay N.’nin kelepçe takılarak gözaltına alınan  Tuncay N., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. İddialara göre yaşadıklarını hazmedemedemeyen emekli başkomiser  iple kendini asarak yaşamına son verdi. Tuncay N., Kavakköy Mahallesi’nde toprağa verildi. 

YORUMLAR

  • Toplam 2 yorum

EMPATİ

Yazan: Reşat ÇELEBİ

Lanetliyorum .Kendi meslektaşını kelepçe takarak ****üren zihniyeti ve emri verenleri.Mekanı cennet olsun. Ama bilememiş.Ben böyle bir karar verseydim önce araştırır,egolarıni tatmin eden sorumluları cezalandırır ondan sonra intaharı seçerdim.Yazık,utanıyorum polis emeklisi olmaktan.

1 Beğendim
0 Beğenmedim

Böyle olmamalı idi

Yazan: Galip Kocaman

Tabi ki,her kim olursa olsun suç işleyebilir,ancak yıllarca devletin otoritesi ve amir olarak bir meslekte görev yapmış bir şahsa çok çok sakıncalı değil ise daha çok itina göstermeli ve daha çok saygılı olmalı,saygılı olmak görevi engellemez ,İntihara gelince doğru bulmuyorum ,eğer haksızlığa uğramış ise ilgili makamlara şikayet edebilir.Allah rahmet eylesin ,ölümüne neden olan varsa vicdanlarına mutlaka hesap vereceklerdir.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI