• 7.8671 TL
  • 9.4178 TL
  • 10.5156 TL
KOCAELİ 10°

Ordu Emniyet Müdürü fark yaratıyor

Emniyet Müdürü Doğu Ateş, emekli polisleri yalnız bırakmıyor

Ordu il Emniyet Müdürü Doğu Ateş Kurban Bayramında emekli polislerin evlerine konuk oldu.

 

 

Ordu il Emniyet Müdürü Doğu Ateş ve eşi Polis memuru Yeşim Ateş ile birlikte emekli emniyet personellerini ziyaret ederek onların bayramlarını kutladı. Emniyet Müdürü Ateş 'Ben bir polis çocuğuyum. Çocukluğum karakollarda geçti. Mesleğin çekirdeğinden geldim desem abartmış olmam. Her ne kadar emekliye ayrılsanız da geçmişte  verdiğiniz emeklerden dolayı sizlere minnettarız. Teşkilatımızda ahde vefa çok önemli. Bu mesleğe yıllarını vermiş, bu uğurda her türlü fedakarlığı yapmış emekli personelimizin her zaman yanlarındayız. İhtiyaç halinde sosyal hizmetler birimimiz şehit, gazi ve emekli personelimizin her zaman yanlarında olacak. Bizler de fırsat buldukça hem merkezde hemde tüm ilçelerimizdeki emeklilerimizin hatırını sormaya onlarla iç içe olmaya devam edeceğiz' dedi.

 

İLK KEZ KAPIMIZ ÇALINDI

 

Çeşitli illerde görev yaptıktan sonra Samsun kadrosundan emekli olarak Ordu iline yerleşen emekli Başkomiser Necmettin Yavuz,' Sizi burada görmek gerçekten beni duygulandırdı. Yıllarca bu teşkilatta çeşitli birimlerde görev yaptık ve nihayetinde emekli olduk. Bugüne kadar sizin hakkınızda çok şey duymuştum. Tanışmak bugüne nasip oldu. Ziyaretiniz benim ve ailem için gerçekten çok değerli. Unutulmamak, hatırlanmak çok güzel. Allah size ve personelinize görevlerinizde kolaylık versin. Ayağınıza taş değmesin' dedi.

 

 

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

YORUMLAR

  • Toplam 4 yorum

Yazan: Tuğrul Arslan

Böyle müdürler olduğu sürece bu meslek başarıdan başarıya koşar ben kocaman 10 yıl oldu benim kapımı çalan olmadı çalmasalarda ben son nefesime kadar emekli polis olarak yaşayacağım gelsenizde gelmesenizde biz sizleri seviyoruz ve sevmeye devam edeceğiz son nefesimize kadar Allah’a emanet olun

0 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Ertan Biçerol

Ordu Em.Müduru ve eşine çok,çok teşekkürler Emeklisini düşunen tek müdur çikti Allah onu once annebabasina,sonra ailesine ve biz emeklilere bağışlasin.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Adnan Aydın

Müdürüm selamlar hayırlı bayramlar

0 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Ayhan havabulut

Allah razi olsun sayin mudurumden yolu açık olsun insallah

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI