• 7.3388 TL
  • 8.6850 TL
  • 9.6054 TL
KOCAELİ 29°

Polis koca 'ihmal var'

Hatice Umay annesiz büyüyecek

Ankara'da görev yapan polis memuru Erol Güler ilk çocuklarının dünyaya gelmesi için heyecan yaşarken eşinin vefat haberi ile kahroldu.

 

Ankara’da görev yapan polis memuru Erol Güler (28), 2 yıl önce Antalya'nın Aksu ilçesinde yaşayan Döndü Güler (26) ile evlendi. 2 gün önce Manavgat ilçesinde bulunan özel bir hastaneye sezaryenle doğum için giden Güler, burada sağlıklı bir kız bebeği dünyaya getirdi.Doğumun ardından odaya getirilen genç kadın birden rahatsızlandı. İddialara göre nefes alamayan ve ağzından sıvılar akmaya başlayan Döndü Güler, Antalya’daki özel bir hastaneye sevk edildi. Güler, hastanede kalp krizi geçirerek, sabah saatlerinde  yaşamını yitirdi. Çiftin ‘Hatice Umay’ adını verdikleri bebeklerinin sağlık durumunun ise iyi olduğu  öğrenildi.

Polis koca 'İhmal var' dedi, şikayette bulundu

Eşinin ölüm haberiyle sarsılan Erol Güler, ihmal olduğunu ileri sürerek hem Sağlık Bakanlığı'na hem de Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayette bulunup, otopsi yapılmasını talep etti. Döner Güler’in cansız bedeni ise otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

 

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI