• 7.5796 TL
  • 8.8341 TL
  • 9.6667 TL
KOCAELİ 27°

Uyuma İZGAZ!

Vatandaş darda, İZGAZ uykuda'

Kış yüzünü gösterdi, vatandai doğalgaz faturaları ile adeta şaşkına döndü. Cep yakan faturalar vatandaşı kombi ayarlarını düşürmeye yöneltince  İGDAŞ,doğal gaz faturalarına vade farksız taksit kampanyası başlattı.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İGDAŞ, kredi kartı ile vade farksız taksit kampanyası için bu yıl 13 banka ile anlaştı. 31 Mayıs 2020 tarihine kadar (QNB Finansbank 31 Mart 2020) devam edecek olan kampanyada Akbank, İş Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Yapı Kredi Bankası 100 TL üzeri olan faturalara vade farksız kredi kartına 3 taksit uyguluyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası 100 TL- 2.000 TL arası, Vakıfbank 100 TL- 20.000 TL arası faturaları 3 taksite bölüyor.

Alternatif Bank, Denizbank, Garanti Bankası, Şekerbank, TEB bir alt sınır olmaksızın tüm faturalara, QNB Finansbank ise 3.000 TL’ye kadar olan faturalara vade farksız kredi kartına 2 taksit uyguluyor.


Halkbank 100 TL- 50.000 TL arası faturalara 4 taksit uyguluyor. Halkbank kredi kartıyla sadece İGDAŞ veznelerinden yapılan ödemeler kampanya dahilinde taksitlendirilirken, diğer banka kredi kartlarıyla hem İGDAŞ vezneleri, hem de internetsubesi.igdas.com.tr adresi üzerinden online olarak yapılan ödemeler taksitlendirilebiliyor.Katılım şartları ve üst limitleri bankadan bankaya farklılık gösteren kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.igdas.istanbul adresinden ve bankaların şubelerinden ulaşılabilir.

 

İZGAZ'DAN TIK YOK

 

Kış mevsimininin yüzünü göstermesi, ve doğalgaz fiyatlarının artması ile faturalar adeta çıldırırken İzgaz'ın, İGSAŞ gibi taksit kampanyasına duyarsız kalması vatandaşı kızdırdı. Faturaların yüksekliğinden şikayet eden vatqandaşlar İZGAZ'ında taksit kampanyası düzenlemesini istiyor

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

acaba bizde istanbuldamı oylarımızı kullansak

Yazan: ismail çavdar

biz her seçimde akp yi yarı yolda bırakmadık.ama partimizden hiçbir hizmet alamıyoruz.chp li belediye igdaş ile faturalarına kolaylık yaparken biz seyrediyoruz,çok yazık

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI