• 7.7778 TL
  • 9.1135 TL
  • 9.9794 TL
KOCAELİ 22°

ASM görev yapanlar için faydalı bir ziyaret olmuştur

.
Kocaeli Tabip Odası Aile Hekimliği Komisyonu, Türk Sağlık Sen Aile Hekimliği Komisyonunu sendika binasında Ziyaret etti.

Pehlivan Ziyaret için İpci’ye Teşekkür Etti

Kocaeli Tabip Odası Aile Hekimliği Komisyonu Başkanı Aile Hekimi Recep İpçi, Komisyon üyesi Mehmet Ayas ile birlikte Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Aile Hekimliği Komisyon Başkanı Aile Hekimi Recep Pehlivan’ı ziyaret etti. Ziyarette Türk Sağlık Sen Aile Hekimliği Komisyon üyeleri Aile Hekimi Funda Düven, Aile Hekimi  Akay Demir, Aile Sağlığı çalışanı Hacer Gündüz ve Aile Sağlığı Çalışanı Şengül Özgür ve Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi ve Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker de hazır bulundu. Ziyaretten iki taraf da memnun kaldı. Ziyarette Aile Hekimliğinde görev yapan Aile hekimleri ve Aile Sağlığı Çalışanlarının sorunları ve çözüm önerileri tartışıldı. Ziyaret nedeniyle Türk Sağlık Sen komisyon Başkanı Pehlivan, Kocaeli Tabip Odası Komisyonu Başkanı İpçi’ye ziyaret için teşekkür etti.

ASM görev yapanlar için faydalı bir ziyaret olmuştur.

Ziyaret sonrası Başkan Çeker açıklama yaptı. “Kocaeli Tabip Odası Aile Hekimliği Komisyonu Başkanı Aile Hekimi Recep İpçi’nin Şubemiz bünyesinde kurulu olan ve aktif olarak faaliyet gösteren Aile Sağlığı Merkezlerinde (ASM) görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarının çözülmesinde önemli katkıları olan Türk Sağlık Sen Aile Hekimliği Komisyonunu ziyaret etmeleri ve sorunlar karşı birlikte çözüm yollarının aranması için işbirliği yapılmasının yollarının  aranması için gerçekleştirilen ziyaret önemlidir. ASM görev yapanlar için faydalı bir ziyaret olmuştur.” Dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI