• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

Bakan Selçuk , Vali Aksoy'u ziyaret etti

.
Bir dizi ziyaret ve incelemeler de bulunmak üzere İlimize teşrif eden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti. Ziyarete Bakan Yardımcısı Ayşe Ergezen’de eşlik etti.
Vali  Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek ve Radiye Sezer Katırcıoğlu, Vali Yardımcıları, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü ile Daire Müdürleri  tarafından karşılanan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Zehra Zümrüt Selçuk ilk olarak Valilik Şeref Defterini imzalayarak, Valilik Makamına geçti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Zehra Zümrüt Selçuk ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Bugün burada bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 11 Şubat Bilimde Kadın ve Kız Çocukları günü. Bizde bugünü bilimde sanayide ve teknolojide önde gelen şehirlerimizden Kocaeli’de kutlamak istedik. Hem de ilimizde Bakanlığımız kapsamında olan çalışmaları da değerlendirmek istedik” diyen Bakan Selçuk,Vali Aksoy'la Valilik Makamında bir süre görüşme gerçekleştirdi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı alanında ilimizde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Vali  Hüseyin Aksoy ise Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’a ziyaretlerinden onur duyduklarını belirterek, teşekkür etti.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI