27/01/2021 3:36:13
  • 7.4079 TL
  • 8.9845 TL
  • 10.1111 TL
KOCAELİ

Başkan Hürriyet, en kullanışlı ürünleri üretim yerinde bizzat kendi inceledi

İZMİTLİLER İÇİN EN İYİSİNİ SEÇTİ

Fethiye Caddesi yenileme çalışmalarında İzmit halkı adına ince eleyip sık dokuyan Başkan Hürriyet, Bilecik Söğüt’teki doğal taş üretim tesisine giderek yenileme  çalışmalarına başlanan Feridun Özbay Caddesi için kullanılacak taşları İzmit halkı adına nitelik, nicelik ve kullanıma uygunluğu açısından bizzat incelemelerde bulundu.

Yenileme çalışmalarına başlanan Feridun Özbay Caddesi ile yakın zamanda yenileme çalışmalarına başlanacak olan Fethiye Caddesi projeleriyle Başkan Hürriyet yakından ilgileniyor. Yarışma sonucu seçilen tasarım kapsamında kullanılacak doğal taşları Bilecik’in Söğüt ilçesine ekibiyle birlikte giderek inceleyen Başkan Hürriyet ürünlerin en iyisi olması İzmit halkının uzun yıllar kullanması açısından malzemelerde nitelik ve nicelik seçeneklerini ön planda tuttu. Hürriyet fabrikadaki incelemesinde İzmitlilerin Feridun Özbay ve Fethiye Caddesi’nde kullanacağı taşları elleriyle seçti.

İZMİT HALKI İÇİN BİZZAT ÜRETİM YERİNE GİTTİ

Başkan Hürriyet’in bu ziyaretinde kendisine İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Cem Güler, Koordinatör Hakan Özkum ve teknik personeller eşlik ederken İzmit Belediyesi ekibini fabrikanın yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

İZMİTLİLER İÇİN EN İYİSİNİ SEÇTİ

Başkan Hürriyet fabrikada detaylı incelemelerde bulunurken kullanılacak malzemelerde kullanışlı olması ve kalitenin ön planda tutulduğu ifade edildi. Ayrıca yapılan incelemelerde bundan sonraki projelerde de yararlanmak üzere kullanılacak malzemeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR

  • Toplam 2 yorum

Yazan: Dost

Çalışmalarınız kişiliğiniz yönetim şekliniz takdire şayan Fatma hanım, size dostane tek tavsiyem kurmaylarınıza koşulsuz güvenmeyip fala değil azda olsa sorgulayın, size zarar veriyorlar ❗❗❗

1 Beğendim
0 Beğenmedim

Umarım

Yazan: İzmit

Ekip işi olmasına rağmen ortada ekip yok.Fatma başkanın işi çokkkk zor

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI