• 7.7778 TL
  • 9.1135 TL
  • 9.9794 TL
KOCAELİ 22°

Cahit Elginkan'da 14 Şubat dünya kitap değiş tokuş günü

.

14 Şubat Dünya Değiş Tokuş Günü sebebiyle Cahit Elginkan Anadolu Lisesinde etkinlik düzenlendi. İzmit Kaymakamı Sayın Ersin Emiroğlu ve İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Akmanşen in katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğe öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler.


Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Ayhan ERİN, Kitap okumanın ve kitap paylaşmanın önemine işaret ederken, etkinliğin düzenlenmesine emeği geçen başta İngilizce Öğretmeni Hande Kaynarcan Sarı ve Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Şule Kabasakal olmak üzere tüm öğretmenlere teşekkür etti.


İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Akmanşen konuşmasında ise, kitapların önemine okumanın güzelliğine vurgu yaparken, bu günde böyle bir etkinlik ve üstelik katılım tamamen öğrenciler ile. Sizlere teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum dedi.


İzmit Kaymakamı  Ersin Emiroğlu ise konuşmaya başlamadan öğrencilere sanki stadda takım destekler gibi oley oley oley diye tezahürat yapan öğrencilere 14 Şubat sevgililer günü diye adlandırılan bu günde okuduğunuz kitapları değiş tokuş ederek daha fazla okumaya verdiğiniz önem için ayrıcalıklı öğrencilersiniz. Her biriniz kendi öz evlatlarım gibi özel ve değerlisiniz. Sizlere çok teşekkür ederim böyle bir etkinlik harikadan daha öte, dedi.


Konuşmalardan sonra Kaymakam Ersin Emiroğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdür Ömer Akmanşen değiş tokuş yapıp kitaplar bırakarak birer kitap aldılar. Sonrasında öğrencileristedikleri kitapları alarak sınıflarına çıktılar.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI