• 7.5593 TL
  • 8.9590 TL
  • 9.8110 TL
KOCAELİ 26°

CHP Kocaeli Gençlik Kolları Elazığ için yardım kampanyası başlattı

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından, CHP Kocaeli Gençlik Örgütleri Elazığ için yardım kampanyası başlattı.

Elazığda yaşanan ve tüm ülkeyi derin üzüntüye boğan 6.8 şiddetinde ki depremin ardından CHP Kocaeli Gençlik Örgütleri, Elazığ’da ki depremzedelerin temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım kampanyası başlattı.

 


KAMPANYA PAZARTESİ AKŞAMINA KADAR DEVAM EDECEK
Bölgeden edinilen bilgiler ışığında ve gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirilen yardım kampanyası kapsamında temel ihtiyaçlar olan ısıtıcı, battaniye, uyku tulumu, bot ve mont, çocuk bezi, hijyenik ped, termal içlik, her yaş ve cinsiyete göre iç çamaşırı ve kuru bakliyat Elazığ’a gönderilecek. Yardım kampanyasına katılarak destek olmak isteyen vatandaşlar malzemeleri CHP İlçe binalarına teslim edebilecek. Tüm ilçe binalarında gençlik kolları yardım kampanyası için hazır bekliyor. Özellikle CHP Gölcük İlçe Cumartesi ve Pazar günü dahil gece 24.00’a kadar açık olacak. 27 Ocak Pazartesi akşamına kadar devam edecek olan kampanyanın ardından CHP’li gençler 28 Ocak Salı günü toplanan yardımı Elazığ’a ulaştıracak.

 


ANDIZ, “DURUMUN HASSASİYETİNİN FARKINDAYIZ”
Biz depremi çok iyi biliriz. Göçük altında kalan umutları, canları, yarınları çok iyi biliriz diyen CHP Kocaeli Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Deprem gerçeğini bilen, geçmişte aynı acıları yaşayan kent olarak durumun hassasiyetinin farkındayız. Gün ihtiyaç duyana yardım etme günüdür. Gün bir olma günüdür. Elazığ'daki kardeşlerimize destek olmak ve temel ihtiyaçlarını karşılamak için başlattığımız kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz. Dualarımız ve yardımlarımız Elazığlı vatandaşlarımızla olacak. Bu vesile ile hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

 

 

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI