• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

İZKANDER’den Yılın İlk İstişare Toplantısı

.
İzmit Kandıra Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (İZKANDER) Ömer Özkan başkanlığında 2019 yılının ilk istişare toplantısını yönetim kurulu üyesi Fevzi Eryılmaz’a ait Sini Börek salonunda gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Başkan Ömer Özkan, Yönetim Kurulu Üyeleri Altınay Uçar, Akın Ergül, Fevzi Eryılmaz ve Erkan Togay’ın yanı sıra İstişare Kurulu Üyeleri katıldı.

 

Biz Büyük Bir Aileyiz

 

Toplantı sonrasında Basın Sözcüsü Erkan TOGAY yaptığı basın açıklamasında; “Öncelikle toplantımıza katılım sağlayan Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile İstişare Kurulu Üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Her geçen gün daha da büyüyen İZKANDER ailemizin üzerimize yüklediği sorumlulukların farkındayız. Biz büyük bir aileyiz. Bütün bölge halkımızı ailemiz olarak görüyoruz. Bu sorumluluk bilinci ile gerçekleştirdiğimiz istişare toplantılarımızda bölge insanımızın sesine kulak vermeye çalışıyoruz. Sorunların çözümü noktasında neler yapılabileceği konusunda halkımızın gücü ve dili olmaya gayret gösteriyoruz. Bu konuda gözümüzü budaktan sakınmıyoruz, sakınmayacağız da. Öncelikli amacımız bölge insanımızın giderek kaybolan, kurumaya yüz tutmuş sosyal ve kültürel zenginliklerini yeşertmek, birlik ve beraberliğimizi sımsıkı işleyerek bunu gelecek nesillerimize aktarabilmektir. Bölge halkımızın refahı, huzuru ve sosyo-kültürel güzelliklerini daha üst seviyelere çıkarmak için elimizden geldiğince çalışacağız.” Dedi.

 

Yeni Yılın Tüm İnsanlığa Hayırlı Olmasını Temenni Ediyoruz

 
Açıklamasına devam eden Basın Sözcüsü TOGAY sözlerine; “Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılda gerçekleştirdiğimiz ilk istişare toplantımızın bölgemize hayırlı olması dileklerimizle birlikte 2019 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.” diyerek yeni yılı kutladı.. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı, mekân sahibi Fevzi Eryılmaz'ın çay ikramı ile sonlandırıldı.   


BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI