• 7.7763 TL
  • 9.0566 TL
  • 9.9891 TL
KOCAELİ 31°

İzmit'e hizmet etmek boynumun borcu

.

Sahada aktif çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı AK Partili Nazmi Açıkgöz, “Siyaset yapmak, yüreklere girmek, bölgesine hizmet etmek, kim var denildiğin de sağa sola bakmadan ben varım demek bizim boynumuzun borcu” dedi.

İzmit’in Genç İş Adamlarından, NZM GRUP Yönetim Kurulu Başkanı AK Parti Meclis Üyesi Aday Adayı Nazmi Açıkgöz, sahada aktif çalışmalarına devam ediyor. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde, vatandaşların büyük teveccühünü kazanan Açıkgöz ”Beni bugünlere İzmitliler getirdi, şimdi İzmitlilere vefamı

ödemek istiyorum “ diye konuştu. Hayatı mücadelelerle geçmiş, dünyaya bir daha gelsem yeniden ‘Tavşantepe’de doğmak isterim’ diyecek kadar toprağına bağlı Nazmi Açıkgöz, İzmit’te her kesimle rahat diyalog kurabilen, çevresinde çok sevilen biri.‘EN GÜZEL ŞEKİLDE HİZMET ETMEK İSTİYORUM’
Kentine hizmet amacıyla bu yola çıktığını ifade eden Açıkgöz, “Emekleye emekleye, mücadele ede ede bugünlere geldim. Kentime ciddi yatırımlar yaptım, yapmaya da devam ediyorum. Amatör spor kulüplerinden STK’lara elimden geldiğince destek olarak, bölge insanımız ile iç içe oldum, bağlarımı asla koparmadım. Hemşerilerim beni asgari ücretten aldı, bugün iş adamı yaptı! Hemşerilerime, çok şey borçluyum. İzmit’e en güzel şekilde hizmet etmek istiyorum. Gönül diliyle konuşmasını çok iyi biliyorum. Ülkemizin geçmişini çok iyi biliyorum. Ülkesi için kendini feda etmiş bir liderin izinde ben de taşın altına bedenimi koyarak mücadele etmek istiyorum. Ben de beni bu günlere getiren vatandaşlarıma vefamı ödemek için bu yola çıktım. Siyaset yapmak, yüreklere girmek, bölgesine hizmet etmek, kim var denildiğin de sağa sola bakmadan ben varım demek bizim boynumuzun borcu”

dedi.NAZMİ AÇIKGÖZ KİMDİR ?
1978 yılında Tavşantepe’de doğdum. İlkokulu Tavşantepe İlköğretim Okulu’nda, Orta Okulu ise İzmit İmam Hatip Lisesinde tamamladım. Dokuz yaşında başladığım iş hayatıma şuan kendi şirketimde devam ediyorum. İşçi bir babanın en büyük evladıyım.  Evliyim ve 3 çocuğum var.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI