• 7.5796 TL
  • 8.8341 TL
  • 9.6667 TL
KOCAELİ 27°

İzmit Belediyesi kurtarma ekipleri Elazığ'a gidiyor

DUALARIMIZ ELAZIĞ İLE

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet'in talimatı üzerine İzmit Belediyesi Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti.

 

HEMEN HAREKETE GEÇİLDİ

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, yurt dışında bulunmasına rağmen hemen Elazığ'a yardım için harekete geçti.

İZMİT ARAMA KURTARMA

Başkan Hürriyet, İzmit Belediyesi Arama Kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. Hürriyet'in talimatı üzerine ekipler Sivrice’ye yola çıkmak üzere hazırlıklarını tamamladı. Başkan Hürriyet yaptığı açıklamada, "Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından İzmit Belediyesi olarak harekete geçtik"

DUALARIMIZ ELAZIĞ İLE

Başkan Hürriyet, "Depremi en iyi bilen kent olarak durumun hassasiyetinin farkındayız. Dualarımız ve yardımlarımız Elazığlı vatandaşlarımızla olacak" açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • Toplam 2 yorum

Deprem

Yazan: Fikri öz

Vatandaş olarak bukararı bekliyordum yurdunu milletini özünü seven fatmakaplan belediye başkanımı tebrik ediyorum gururverici elezıha çokgeçmişolsun

0 Beğendim
0 Beğenmedim

Helal olsun başkana

Yazan: Nurttin eren

Allah deprem zedelerin ve kurtarma ekiplerinin yardımcısı olsun

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI