• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 27°

İzmit Seka Devlet Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor

.
Örnek hastane olma yolunda ilerleyen İzmit Seka Devlet Hastanesi güçlü hekim, fizyoterapist ve teknisyenleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Hastane Fizik Tedavi Ünitesi ile vatandaşlara örnek hizmet sunan İzmit Seka Devlet Hastanesi, Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği’nde ise mesai dışı hizmet sunmaya devam ederek saat 5’ten sonrada çalışan vatandaşlarımızı unutmuyor.

Hastane Tam Bir  Fizik Tedavi Merkezi Üssü
İzmit Seka Devlet Hastanesi Kocaeli’de örnek hastane olma çalışmalarına devam ediyor. Merkez Yerleşkedeki Fizik Tedavi Ünitesini yenileyerek modern bir tesise çeviren hastane, 4 Fizyoterapist ve 3 Tekniker ile aynı anda bir çok hastaya tedavi imkanı sağlıyor.Ayrıca Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği Fizik Tedavi Ünitesi Kocaeli’de modern ve konforlu bir tedavi merkezi konumunda. Bu merkezde vatandaşlara haftada 5 gün 22:00’ye kadar hizmet veriliyor. Son sistem cihazlar ile kurulu ünitede Cumartesi günü de Fizik Tedavi hizmeti sunuluyor.


2019 Yılında Daha Fazla İnsana Bu Hizmeti Vermeyi Hedefliyoruz
İzmit Seka Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Sadullah Kıvanç Tunç yaptığı açıklamada, ‘2018 yılında hem hastane hem de Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği fizik tedavi ünitelerimizle yüzlerce vatandaşımıza hizmet ettik. Hekimlerimiz, Fizyoterapistlerimiz ve Teknikerlerimiz ile 2019 yılında da geçtiğimiz yıla oranla daha fazla insana hizmet vermeyi planlıyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta göreve başlayan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimimizin müjdesini de buradan vermiş olalım. İzmit Seka Devlet Hastanesi büyüyen ve güçlenen kadrosuyla vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edecek’ diyerek vatandaşlara yönelik hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI