• 7.5796 TL
  • 8.8341 TL
  • 9.6667 TL
KOCAELİ 30°

Kelkitliler'de Gökçe'ye coşkulu karşılama

.

Ziyaret ettiği Derince Kelkitliler Derneği nde büyük bir ilgiyle karşılanan Gökçe, Vizyon ve çalışma ile Derince, bundan 5 yıl sonra ileriye giden, daha yaşanılabilir bir yer olacak dedi.Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, yorulmak nedir bilmeksizin çalışmalarını sürdürüyor. 31 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala çalışma temposunu artıran Gökçe, ev ev, sokak sokak dolaşıyor, dernekleri ziyaret ediyor. Gittiği her yerde ilgi ve destekle karşılanan Gökçe nin önceki günkü durağı ise Derince Kelkitliler Derneği oldu. Burada da dernek üyelerinin yoğun katılımı ve desteğiyle karşılanan Gökçe, konuşmasında ilk olarak dernek başkanı Celal Ayvaz ve üyelere teşekkür etti.

GÖNÜLLERİMİZ BİR OLACAK

Yönetim ilkeleriyle Derince ye hak ettiği hizmeti getireceklerini söyleyen Gökçe,Biz adil, şeffaf, birlikte yönetim ve önce insan dedik. Bu ilkelerimizle doğrultusunda hizmetlerimizi yapacağız. Ve bu ilkeler belediyenin de duvarlarında asılı olacak. Aramızda kapılar olmayacak. İsteyen elbette gelir ama sizin gelmenize bile gerek kalmayacak. Biz önceden de olduğu gibi her zaman sizin yanınızda olacağız. Kulağımız sizde, gönüllerimiz bir olacak  diye konuştu.

 ÖNCE SİZE SORACAĞIZ
Gökçe,Kentin sahibi belediye başkanı değil, sizlersiniz. Belediye başkanları gelir gider. Ama sizler her zaman buradasınız. Biz bir caddeyle, sokakla ilgili bir karar aldığımızda ilk önce o bölgenin esnafına, sakinlerine soracağız. İnandığım bir şey var; dünyanın en güzel projesini de yapsanız eğer içinde insan yoksa, oradaki insanları memnun etmiyor ve ihtiyaçlarına cevap vermiyorsa o proje başarısızdır. Başarılı proje, dokunduğu ve mutlu ettiği insanlarla ilişkilidir  dedi.

VİZYON VE ÇABA GEREKİYOR
Derince deki sorunların dile getirildiği ziyarette Gökçe, Derince nin yıllardır çözülmeyen sorunları var ama bunlar kangren sorunlar değil. Sorunlar belli, bunları çözebilmek için çabalamak da gerekiyor. Hem çalışma hem de vizyon ile Derince, 5 yıl sonra ileriye giden, daha yaşanılabilir bir yer olacak. Türkiye de bunun örneği de var. Eskişehir de bir belediye başkanının kente kattıklarına bakın. İnsanlar, hizmetleri görebilmek için oraya gidiyor. Bunların hepsi vizyon ve çaba meselesi" ifadelerini kullandı.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI