• 6.9602 TL
  • 8.1751 TL
  • 9.0228 TL
KOCAELİ 29°

AK Parti’de bayrak değişimi Yeni Başkan görevi devraldı!

Baki Özdemir,Emre Kahraman'dan görevi devraldı

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’ın yaş nedeniyle  görevi bırakmasının ardından yerine Baki Özdemir atandı.

 

Ak Parti Kocaeli il başkanlığında gerçekleşen devir-teslim töreninde konuşan İl Başkanı Mehmet Ellibeş:  'Kocaeli özelinde 275 bin üyesi olan bir aileyiz. AK Parti’de bayrağı teslim eden, teslim alanın arkasında olur ve siyaseti ölene kadar devam eder.Emre,  bu görevini layıkıyla yerine getirdi. Görevini yapmamın mutluluğu içerisinde bugün bayrağı devredecek. Emre kardeşimize samimi gayreti ve çalışması için teşekkür ediyorum. Baki Özdemir  elini taşın altına koydu ben bu görevi yerine getiririm dedi. Baki kardeşime başarılar diliyorum, yanındayız beraberiz ve birlikte el ele kol kola milletimizin için çalışacağız.'

 

YENİ BAŞKANDAN İLK AÇIKLAMA

 

Bugün görevi devralan Gençlik Kolları Başkanı Baki Özdemir: Siyasete emekleyerek başlamış olduğum Kocaeli’de çeşitli görevler aldım. Enerjimizde heyecanımızda çok fazla. Kocaeli’de adım atılmadık yer bırakmayacağız. Emre Kahraman Başkanımıza sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI