• 7.7763 TL
  • 9.0566 TL
  • 9.9891 TL
KOCAELİ 31°

CHP tüm örgütle sahada çalışıyor

.

CHP İzmit ilçe başkanı Hakan Çakar meclis üyeleri Mehmet Baştan ve Mehmet Baştürk ile birlikte önceki gün İzmit’in güzel mahallesi Malta ve Ayazma mahallesinde esnaf ziyaretleri yaparak millet ittifakın adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e destek istediler. 

“16 Mart’ta proğram yapacağız”

16 Mart’ta Malta ve Ayazma mahallemizde proğram yapacağız, esnafımıza haber verdik. Tüm örgütümüz el birliğiyle sahada. Herkese günlük gruplar yaparak çalışma yapacağı mahalleleri belirledik ve her gün farklı mahallelerde köylerde gruplarımız çalışmalar gerçekleştiriyor dedi. Belsamız Yeni bir Leyla Atakan görecek. Fatma hanımı 31 Mart akşamı Başkan olarak halkımız Belsa’ya gönderecek dedi. 

“Mart’ın sonu Esnafımızada Bahar olacak”

İlçe başkanı Hakan Çakar, Malta ve Ayazma mahallesindeki esnaflarımızı ziyaret ettik, ziyaretlerimiz sırasında çok güzel izlenimler alıyoruz bizleri samimi ve içtenlikle karşılıyorlar. İnsanlarımız artık gerçekten değişim istiyorlar. Yaşadığımız kent, kent olmaktan çıkmış adeta hayalet kasaba görünümünde, esnaf kardeşlerim merak etmeyin yüzünü güldürecek projelerimiz çok yakın zamanda sizlere adayımız Hürriyet açıklayacak. Esnaf ne ister, elindeki ürününü satmak, peki vatandaş ne ister bütçesine göre almak, işte millet ittifakımızın adayı Fatma hanım bunlarıda düşünerek sizler için projeler yaptı. Eğer bu dönem değişimden yana oyunuzu kullanırsanız İzmit’imiz Eskişehir, Aydın, Muğla gibi güzel ve mutlu kentler sıralamasında kendisine yer bulacaktır. Bunun için 31 Mart akşamına kadar durmadan yorulmadan çalışmalarımızı aksatmadan sürdüreceğiz. Bizler inandık, esnaflar olarak sizlerde İnan’ın Mart’ın sonu esnaflarımıza da bahar olacak dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI