28/01/2021 19:08:52
  • 7.3967 TL
  • 8.9511 TL
  • 10.1028 TL
KOCAELİ

Gökçe, okul aile birlikleriyle kahvaltıda buluştu

.
Derince'deki okul aile birliği yönetimleriyle kahvaltıda buluşan Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, projeleriyle ilgi ve destek topladı, "Ben bunlar için öncelikle bir hukukçu sözü veriyorum" dedi.

CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, seçim çalışmalarına hız kattı. İlçede şu ana kadar gidilmedik yer bırakmayan Gökçe, farklı kesimlerle bir araya gelerek sorunları ve talepleri dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda da önceki gün Derince'deki okul aile birlikleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Aydın Düğün Salonu'nda düzenlenen programda davetliler İlçe Kadın Kolu yönetimi tarafından kapıda karşılandı. Programda İlçe Başkanı Nihat Değer, İlçe Yönetimi ve Kadın Kolları davetlilerin masasında oturarak birlikte kahvaltı yaparken, Sertif Gökçe program sonunda davetlilerle birebir sohbet ederek merak ettikleri soruları yanıtladı.

"EN BÜYÜK YATIRIM ÇOCUKLARIMIZA"
İlçe Kadın Kolları Başkanı Sırma Kaya'nın açılış konuşması sonrasında konuşan Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, özellikle eğitim ve sosyal alanlardaki projelerini ele aldı. Her çocuğun donanımlı bir birey olarak geleceğe hazırlanması gerektiğini belirten Gökçe, "Çocuklarımız ne kadar donanımlı, özgüvenli ve sosyal olursa geleceğimiz de o kadar sağlam olur. Bizim için en büyük yatırım çocuklara yapılacak yatırımdır" dedi. Okul ve okullardaki eksikliklerden sosyal alanda yaşanan sorunlara kadar birçok konuya değinen Gökçe, bu alanlardaki projeleriyle davetlilerin ilgi ve desteğini topladı.

"GÖZÜNÜZ ARKADA KALMAYACAK"
Gökçe, "Çocuklarınızı okula gönderirken gözünüzün arkada kalmaması adına gereken adımları atacağımızdan şüpheniz olmasın. Çocuklarımızın ilk olarak daha güvenli ve sosyal donanımlı bir ortamda eğitim görmesini biz de istiyoruz. Sonrasında da her çocuğun donanımlı birer birey olabilmesi adında ilçede çeşitli eğitim merkezleri, kurslarımız, kütüphanelerimiz olacak. Her çocuk bilgiye ve sosyal yaşama hak ettiği üzere eşit olarak ulaşacak" dedi. Projelerini anlatan Gökçe, "Ben bunlar için öncelikle bir hukukçu sözü veriyorum. Çocuklarımıza daha güzel bir Derince bırakacağız" diye konuştu. 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI