19/01/2021 13:49:13
  • 7.5199 TL
  • 9.0756 TL
  • 10.1876 TL
KOCAELİ -1°

Gökçe, temposunu artırdı

Çalışma temposunu günden güne artıran Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, dernek ve vatandaşlara konuk olarak projelerini anlattı.
CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki ziyaretlerini sürdürüyor. Her gün mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen ve sorunları dinleyen Gökçe, önceki gün ise Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı, İHH Derince, Derince Birlikspor ve Yavuzspor'u ziyaret etti. Geçtiğimiz ay yapılan kongreyle yeniden Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı başkanlığına seçilen Köksal Kara'yı makamında ziyaret eden Gökçe, Kara'ya yeni döneminde başarılar diledi, projeleri hakkında bilgi verdi.

İYİ PARTİ, SKM'YE GELDİ
İHH Derince Şubesi'nde İl Başkanı İsmail Yeşildal, Derince Şube Başkanı Furkan Güngör, Marmara Bölge Koordinatörü Ruhi Ademoğlu ve yöneticilerle bir araya gelen Gökçe, sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında bilgi alarak, Derince'de bu alanlarda yapacakları projeleri hakkında da bilgi verdi. Gökçe, daha sonra ise CHP Derince İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nde Millet İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İYİ Parti'li Serdar Kaman ile partilileri ağırladı.

"EMEKLERİMİZİN KARŞILIĞINI ALACAĞIZ"
Derince'de yaptıkları çalışmalardan ve önümüzdeki günlerde açıklayacakları projelerinden bahseden Gökçe, "3 aydır sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 31 Mart'a kadar da ulaşılmadık mahalle, sokak kalmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Kaman ise Gökçe'nin büyük bir yol katettiğini söyleyerek, "İnanıyorum ki 31 Mart akşamında emeklerimizin karşılığını alacağız. Herkese çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

"HER BRANŞTA BAŞARILI OLACAĞIZ"
Son olarak uzun dönem yöneticiliği ve bir dönem de başkanlığını yaptığı Derince Birlikspor ile Yavuzspor'un idmanlarına katılan Gökçe, "Spor kulüplerimizin ne sıkıntılar yaşadıklarını iyi biliyorum. Kocaeli'ye çok başarılı sporcular kazandırmış olan Derincemizin sporda hak ettiği hizmetleri alabilmesi için projelerimizle üstümüze düşeni yapacağız. İnanıyorum ki Derince'de sporun her branşından gençlerimizle büyük başarılar elde edeceğiz" dedi. Gökçe ve İlçe Yönetimi, sporculara tatlı ikram ederek başarı dileklerini sundu.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI