• 7.5796 TL
  • 8.8341 TL
  • 9.6667 TL
KOCAELİ 30°

Halil Kayın 'Biz kazanınca köprülü kavşak yapılacak!'

.
Halkla buluşmaya devam eden Saadet Partisi Derince Belediye Başkan Adayı Halil Kayın, S.S. 1 No’lu Derince Taşıyıcılar Kooperatifi ve S.S. 18 No’lu Derince Lojistik Motor Taşıtları Kooperatifi’ne ziyaretler gerçekleştirdi.
Yaptığı konuşmalarda ‘belediyecilik anlayışı’na değinen Halil Kayın, “Derince’miz genç bir ilçe. 5 dönemdir belediye ile yönetiliyor. Bu beş dönemin ilki, 1994 yılında Nihat Ergün ile Refah Partisi, ikincisi 1999 yılında Halit Altıntaş ile Saadet Partisi ve daha sonra 2004’ten bugüne de Ak Parti belediyeciliği ile yönetiliyor.
Bu beş dönemi Milli Görüş ve Ak Parti belediyeciliği olarak ikiye ayırabiliriz. İlk iki dönem 94 ruhu ile hizmet üretilen dönemdir. Son üç dönem ise ne yaparsam reklamım olur mantığı ile işler yapılmıştır.
Bu mantıkla yapılan işler sorunları çözmemiş aksine büyütmüştür. Bugün belediyemiz borçlu durumdadır.
Son üç dönemde Derince Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ve Hükümet Ak Parti’de olmasına rağmen Liman Yolu köprülü kavşağı yapılamamıştır. Hatta şu anki belediye başkan adayı Zeki Aygün iki dönem vekillik yapmasına rağmen bu konuda hiçbir katkı sunmamıştır.
Biz kazanınca Büyükşehir ve Hükümet hangi partide olursa olsun iletişim, diyalog ve takip ile köprülükavşağın ilçemize kazandırılmasının takipçisi olacağız,” şeklinde konuştu.
Konuşmalarının ardından Halil Kayın bir süre kooperatif üyeleriyle sohbet etti.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI