• 7.3388 TL
  • 8.6850 TL
  • 9.6054 TL
KOCAELİ 29°

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

AKP'Lİ MECLİSÜYESİ İÇİN YARGIYA GİDECEKLER

Hazine Bakanı Albayrak’ın doğum yapan eşine sosyal medyadan hakaret eden şhıslar toplumd infiala uyandırmış bir çok siayetçi bu duruma tepki götermişti. 

 

Sosyla medya da hakaret eden kişilere yönelik yapılan soruşturmalar sonucu tespit edilen 16 kişiden ikisi tutuklanırken sosyal medya dan hakaret eden şahıslardan dörtünün yurt dışında bulunduğu tespit edildi. 5 şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmalar ise halen sürüyor.

 

AKP'Lİ MECLİS ÜYESİNDEN SKANDAL PAYLAŞIM

 

Herkes bu saldırıyı lanetlerken, İstanbul Küçükçekmece’nin AKP’li Meclis üyesi Hamza Gönenç’ten ‘skandal bir paylaşım’ geldi.

Sözcü’de yer alan habere göre; Gönen’in yayınladığı fotomontajda, muhalefet liderleri, terör örgütü ele başlarıyla yan yana gösteriliyordu. Bu çirkinliğe tepki yağarken, “Hukuk herkese eşit mesafede olmalı. Sosyal medyada hakaret eden, AKP’li de olsa hesabı sorulmalı” yorumları yapıldı…

AKP’li belediye meclis üyesi Hamza Gönenç, sosyal medyadan muhalefete bu fotomontajla ağır hakaret etti;

 

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAKLAR

 

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve 12 İlçe Başkanı yarın saat 14.00 bulundukları ilçelerdeki adliyelerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e hakaretler içeren paylaşım yapan Akp'li Küçükçekmece Meclis Üyesi Hamza Gönenç hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI