• 7.9677 TL
  • 9.4811 TL
  • 10.6325 TL
KOCAELİ

Serap Çakır, öğrencileri ağırladı

.
Gebze Öğrenci Meclisi, Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır'ı ziyaret etti. Projeleri hakkında bilgilendiren Çakır, öğrencilerinde fikir ve önerilerini dinledi.

Gebze Öğrenci Meclisi Başkanı Doğukan Delen ve yönetiminde bulunan Eren Demirci, Esma Narmanlı, Ozan Ağaç ve Nedir Can Savcı'yı çalışma ofisinde ağırlayan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, gençlere yapılan yatırımların geleceğe yatırım olduğunu belirtti. Serap Çakır, "Eğitim çağındaki çocuklarımızın ve gençlerimizin, okul öncesinden üniversiteye en iyi koşullarda yetiştirilmeleri, donanımlı, birikimli, dünyayı takip eden, çağımızın yeniliklerine hakim bireyler olarak hayata atılmaları ülkemiz ve yarınlarımız için büyük önem taşımaktadır. Bizde yerel yönetim olarak gençlerimizin dünyaya açılabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz" dedi.

GENÇLER KENDİLERİNİ GELİŞTİREBİLECEK
7'den 70'e herkese uygun projeleri olduğunu belirten Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Özellikle gençlerimizin sosyal faaliyetlerini gerçekleştirebileceği, eğitim, spor ve kültürel anlamda kendilerini geliştirebileceği ortam oluşturacağız. Bu yönde güzel projelerimiz olacak" ifadelerini kullandı.

ÖĞRENCİLER FİKİR VE ÖNERİLERİNİ SUNDU
Gebze Öğrenci Meclisi Başkanı Doğukan Delen, Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır'a Gebze'ye dair fikir ve önerilerini sundu. Serap Çakır'da öğrencilerle sohbet ederek, 31 Mart seçimlerinden sonrada herhangi bir sorunları olduğunda kapısının her zaman açık olduğunu belirtti.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI