• 7.7778 TL
  • 9.1135 TL
  • 9.9794 TL
KOCAELİ 22°

Sezer’i duygulandıran pankart

.
Gölcük İşitme Engelliler Derneği nin hazırlamış olduğu özel pankart AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Av. Ali Yıldırım Sezer i duygulandırdı.AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer seçim çalışmalarına aralıksız yaptığı ziyaretlerle sürdürüyor. Aday Sezer son olarakta İlçe Başkanı Çetin Seymen ile birlikte Gölcük İşitme Engelliler Derneğini ziyaret edip, Dernek Başkanı Bilal Çavdar ve dernek üyeleriyle bir araya geldi. Burada hazırlanan özel pankart Aday Sezer'i  oldukça duygulandırdı.

‘SENİNLEYİZ ALİ BAŞKAN’
Engelli bireylerin AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Av. Ali Yıldırım Sezer için açtığı pankartta;Gönül Belediyeciliğine Sağır Dilsiz Değiliz, Ali Başkan Seninleyiz yazıyordu.

YÜREK DOLUSU TEŞEKKÜR
Bu jest üzerine yaptığı konuşmada teşekkürlerini ileten Sezer, "Biz tevazu, samimiyet, gayret ile önce millet, önce memleket diyerek çıktığımız bu yolda, tek hedefimizin hemşerilerimizin gönlünü kazanmak olduğunu ifade ettik. Sizlerin gönlünü ve desteğini kazanmış olmamız beni çok mutlu etti. Yürek dolusu teşekkürlerimi iletiyorum. Her zaman birlikte olacağız, desteğimizde sizinle olacak dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI