• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 31°

Yıldız'dan bayram mesajı

'milletçe yardım etme fırsatı veren bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.'

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz YILDIZ, kurban bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Yıldız mesajında;

 

'Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından Müslümanların birbirleri ile kaynaştığı; başta sevgi ve saygı olmak üzere, milletçe yardım etme fırsatı veren bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Dünyada ve ülkemizde yaşanan Korona Virüs salgını sebebiyle zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde maalesef bu bayramı da biraz farklı geçireceğiz. Bu özel günlerin güzelliği olan büyüklerimizin ellerini öpemeyeceğiz. Küçüklerimizi kucaklayamayacağız ama en azından bir ve beraber olmanın sevinciyle bayram neşemizi çoğaltacağız. Türk milleti olarak tarihimizden, kültürümüzden, medeniyetimizden aldığımız güç ve sorumlulukla sevgimizi, muhabbetimizi daha da büyütüp pekiştireceğiz.

Bu mübarek günlerin, ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa sağlık huzur ve esenlik getirmesini ve bu vesile ile dünyanın dört bir yanında yaşanan salgın, afet ve her türlü sıkıntının sona ermesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.
Bizler de daha nice bayramları birlikte sağlık, mutluluk ve huzurla geçirebilmemiz adına mutlaka temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarına uymaya azami ölçüde dikkat edelim.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının, milletimize ve tüm hemşehrilerimize sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler ve siz değerli basın mensuplarımızın Bayramını en kalbi dileklerimle kutlar, sevgi ve selamlarımı sunarım.'

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI