• 7.6883 TL
  • 8.9572 TL
  • 9.7927 TL
KOCAELİ 28°

Yılmaz'dan Türkkan'a çok sert sözler

'YALAN VE İFTİRA'

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, AK Partili Kocaeli Milletvekillerinin belediyelerde yapılan halelere müdahil olduğunu iddia etmişti. Türkkan, “Yapılan bütün ihaleler, yapılan tüm işe alımlar AK Partili vekillere bağlı. AK Partili Kocaeli Milletvekilleri, Kocaeli'nin belediyelerini kendi aralarında pay ettiler. Gün gelecek tüm kirli işleri ortaya dökülecek.” demişti. Türkkan’ın bu sözleri tepki AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’dan çok sert tepki geldi. Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'SİYASETİ GELİR KAPISI GÖREN ALÇAK ZİHNİYETİN TARZ-I SİYASETİ BU:YALAN VE İFTİRA' dedi

 

İŞTE O AÇIKLAMA

 


YALAN VE İFTİRA

Kocaeli Milletvekili Lütfi Türkkan, TBMM ‘de Ak Parti Kocaeli Milletvekillerine yalan ve iftiralarıyla saldırmış.
Dinleyince şu söz geldi aklıma: “Bir lafa bakarım laf mı diye, bir de adama bakarım adam mı diye.” Bunda ikisi de yok.

Bu MÜFTERİNİN iftiralarını atarken aynaya bakıp konuştuğu çok aşikar. Kendi Belediyeleri ile ilgili yaşadığı tecrübelerini dile getirdiği çok belli.

Bir parti Grup Başkanvekilinin böylesi büyük bir iftirayı atarken düşünmesi gerektiği söylenebilir ama Lütfi T. için bunun beyhude bir durum olduğunu tüm TBMM Milletvekilleri ve Aziz Milletimiz iyi bilir.

Bunların yalan ve iftiralarını tekzip etmekten usandık.

Yalan ve iftiradan beslenen bu çukur siyaset anlayışı Milletimizin vicdanında yok olmaya mahkûmdur.

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

İhale

Yazan: Sadık

2014 yada bir önceki yada sonraki yıl,kuprıs’ta bir ihaleye giden bir yakınım,boşuna gidiyoruz amma genede orada olmalıyım dedi,ne hal diye sorduğumda ihalenin falanca kişiye verileceğinin bilgisi geldi dedi,sonuç o isim ihaleyi almıştı.Özetle anlattım.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI