• 7.5796 TL
  • 8.8341 TL
  • 9.6667 TL
KOCAELİ 27°

Arma kırmızı çizgimizdir

SİYASETİN İÇİNE ÇEKMEYİN

Kocaelispor’un en büyük destekçisi Hodri Meydan Taraftarlar Derneği arma konusunda sessiz kalmayarak yaptığı açıklamada “Kocaelispor arması kırmızı çizgimizdir ve Kocaelispor Kulübü var olduğu süre zarfında kesinlikle böyle bir değişiklik olmayacaktır” ifadelerini kullandı

 


30 YILDIR AYNI ARMA
Hodri Meydan Taraftarlar Derneği yönetim kurulu tarafından arma konusuyla ilgili yapılan açıklamada “Son zamanlarda armamızın değişikliği ile ilgili yapılan yorumlar ve girişime istinaden ; Emin Saka abimizin tasarladığı armamız, Süper Lig’e çıktığımız ve alnımızın akıyla sahibi olduğumuz iki kupanın mevcut armamıza armağan edildiği ve önceki armamızın yıldız simgesi yerine güneş simgesinin koyulması, “Kocaelispor Kulübü Kocaeli kentine güneş gibi doğacak” sloganı ile yeniden tasarlanarak tescillenmiştir. Bahsi geçen partinin güneş simgesi ile ilgili hiç bir bağlantımız olmamakla beraber, mevcut armamız 30 yıldır gururla kullanılmaktadır. Armamızın değişme konusu asla ve asla kabul edemeyeceğimiz bir konudur” İfadelerine yer verildi.

SİYASETİN İÇİNE ÇEKMEYİN
Hodri Meydan’dan yapılan açıklamanın devamında “Kocaelispor arması kırmızı çizgimizdir ve Kocaelispor Kulübü var olduğu süre zarfında kesinlikle böyle bir değişiklik olmayacaktır. Hodri Meydan Taraftarlar Derneği olarak Kocaelispor adına yapılan iyiliklere ve güzelliklere destek olduğumuz gibi, Kocaelispor’umuzu siyasi olayların içine çekmeye kalkışanlara, zarar verenlere ve kötülük yapanlara karşı duracağımız da bilinmelidir. Bundan sonra ki süreçte, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği nezdinde yönetilen bütün sosyal medya hesaplarında kötü yorum yapanlar sayfalardan uzaklaştırılacaktır” ifadelerine yer verildi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI