• 7.3388 TL
  • 8.6850 TL
  • 9.6054 TL
KOCAELİ 27°

Kocaelispor Dinçel ile devam dedi

Bekle bizi süperlig, koptuk geliyoruz

Şampiyonluk paralosı ile sezona başlayan ve rakipleri ile arasında fark yaratan yeşil siyahlı ekibimiz koronavirüs arası sonrası TFF'den çıkacak kararı beklerken 2.lig hazırlıklarınıda sürdürüyor.

 

Bu akşam toplanan Kocaelispor yönetimi başarılı hoca Selahaddin Dinçel ve ekibi ile yola devam kararı verdi. Kulüpten yapılana açıklamada;

'Kocaelispor Yönetim Kurulumuzun yapmış olduğu olağan toplantı sonucunda aşağıdaki kararlar alınmıştır.

1- 2020/2021 Sezonunda yeniden Teknik Direktörlük görevi için Sn. Selahaddin Dinçel ve ekibi ile prensip anlaşması sağlanmıştır.
2- 2020/2021 sezonu kadro yapılanması iç ve dış transfer görüşmeleri için Başkanvekili Sn. Bekir Halefler başkanlığında. Sn. İsmail Araç, Sn. Tümer Uslu, Sn. Yaşar Arslan ve Sn. Bahadır Taşer'den oluşan transfer komitesi oluşturulmuştur.
3- Kocaelispor Kulübümüzün geleceğinin planlanması, şehrimizdeki profesyonel, amatör spor kulüpleri ve futbol okulları ile koordinasyonların sağlanması, yurtiçi futbolcu izlenmesi, taranması kısaca kulübümüzün geleceğinin özkaynakları ile planlanıp geliştirilmesi için geçmiş yıllarda kaptanlıklarımızı yapmış Sn. Zeki Kaya liderliğinde, Osman Çakır, Nuri Çolak ve Kamuran Akşar'dan oluşan bir teknik yapı kurulması kararı alınmıştır.

Alınan kararların kulübümüz ve camiamız için hayırlı olması dileklerimiz ile kamuoyunun bilgilerine sunulur.'denildi

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI