• 7.6883 TL
  • 8.9572 TL
  • 9.7927 TL
KOCAELİ 28°

KOCAELİSPOR MALİ GENEL KURULU BAŞLADI

Hodri Meydan her zamanki yerinde

Kocaelispor Genel Kurulu Mali Genel Kurulu İnterteks Fuar Alanı’nda başladı. Kongrede Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaelispor Yönetim Kurulu üyeleri, Kocaelispor Kulüp üyeleri, Hodri Meydan Taraftar Derneği ve taraftarlar yerlerini aldı.

 

 

YENİ SEZON 30 MİLYONLUK BÜTÇE

 

Kongrenin açılış konuşmasının ardından Divan Başkanlığına Sinan Üner Özlem Feyzioğlu ve Azize Karaaslan Divan Heyetine seçildi.oluşturdu. Saygı duruşunun ardından istiklal marşı okundu. Öte yandan kongre girişinde dağıtılan kitapçıkta Kocaelispor’un yeni sezon bütçesi 30 milyon TL olarak belirtildiği görüldü.

 

Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez, kongrede yaptığı konuşmada;  “Şampiyonluk yaşamış bir başkan olarak büyük bir gururla karşınızda olmaktan gurur duyuyorum.  Bütün dünyayı kasıp kavuran sağlık problemleri sebebiyle 2019-2020 çok önemli sezonda önemli başarıları elde ederek, rekorları kırarak şampiyonluğa ulaşmıştır. Bizi bu yolda hiçbir zaman yalnız bırakmayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanıma canı gönülden teşekkür ediyorum.Kocaelispor’umuz geçen yıl, geçmişlerden kaynaklanan borçların ödenebilmesi için liglerin çok üstündeki bir bütçeyle bu borçlarını ödemiştir. Bu önemli mücadeleyi Kocaelispor yaptı ve başardı.  İçeride ve dışarıda ev sahibi takımlardan bile daha çok taraftarla deplasmana gitmiş bir Kocaelispor var. Sportif başarıdan dolayı huzurlarınıza bütün yönetimime çok teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmamış değerli taraftarlarıma huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kocaelispor’un gelirleri ve borçları ile ilgili konuşan Üzülmez  “Bu kaynakların nasıl ve ne şekilde Kocaelispor’a aktarılmasının nasıl olduğunu merak ediyorlar. 15 milyon TL’lik bir kısmı sayın Başkanım sayesinde, bir kısmı yönetim kurulu üyelerimizin yapmış olduğu bağışlar ve kulübümüzün reklam gelirleri, loca gelirleri ile yapılmıştır. Hiçbir şaibe ve kredi alımı olmamıştır. Bu konuda tereddüttü olanlara da bunu bir tablo olarak verebiliriz. Burası bir yarış yeri değildir. Bu takımın içerisinde gerçekten önemli bağışlar yapılmıştır.” dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI