08/05/2021 22:33:19
  • 8.3003 TL
  • 10.0209 TL
  • 11.5518 TL
KOCAELİ 28°

Polis memuru intihar etti

Komiserin güneş gözlüğü mü intihara sürükledi

İzmir' in Çeşme ilçesinde polis memuru olarak görev yapan İsmail Z., iddiaya göre beylik tabancası ile yaşamına son verdi.

Olay bugün Musalla Mahallesi'nde meydana geldi. Çeşme ilçe emniyet müdürlüğü personeli polis memuru İsmail Z, iddiaya göre hazmedemediği bir suçlamayla karşı karşıya kaldı. Bu durumu hazmedemeyen İsmail Z., kendi beylik tabancası ile canına kıydı.

Silah sesini duyan komşuları durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Eve gelen sağlık ekipleri İsmail Z.'nin öldüğünü tespit etti. Savcının incelemesinin ardından, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsi yapılması için İsmail Z.nin cansız bedenini İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderdi.

Polis olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü belirtti.

 

SOSYAL MEDYA DA KOMİSER YARDIMCISI SUÇLANDI

 

26.03.2021 günü 486... sicil numaralı Alaçatı PMA da görevli Komiser Yardımcısı H.Ö'e ait güneş gözlüğünün,asayiş büro amirliğinde görevli 235...sicil numaralı İsmail Z. tarafından çalındığı,konunun Komiser tarafından savcıya intikal ettirildiği, savcının kamera görüntülerini izlediği,akabinde İsmail Z.Nin asayiş bürodaki odasına ve evine arama yapıldığı ve gözaltına alındığı, gözaltı işlemleri sonrasında mahkemeye çıkartıldıktan sonra serbest bırakıldığı,  235... sicil numaralı İsmail Z’in kendi beylik silahı ile kafasına bir el ateş ederek 28.03.2021 tarihinde intihar edip öldüğü bilgisine ulaşılmıştır.

YORUMLAR

  • Toplam 4 yorum

Yazan: Emekli polis

Gözlüğüne sahip çıkamayan, makamına da, görevinede , sahip çıkamaz, Büyükleri tarafından korunan şımarık çocuklar gibi, kibir abidesi, kişiliği gelişmemiş hödüklerin amirliği bu kadar olur, çünkü bunlar onur nedir, gurur nedir, izzetinefis nedir bilmezler, ukalalık ve kapris bu türlerde tavan yapmıştır, şimdiiii vicdanın varsa tabi, vicdanın rahat mı komiser.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Osman osman

Lanet olsun sanada gözlüğüne de . Ya altın dandır yada elmas pırlanta çoook önemli bir gözlüğü varmış. Yazıklar olsun sanada gözlüğüne de . Eğer sende namus şeref varsa ömür boyu bu vicdan azabı ile yaşarsın . Yazıklar olsun.

1 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Recai

Allah rahmet eylesin yazık etmiş kendine

0 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Güven Akçimen

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah da, kom. Çıkıntısı kıçına kına yaksın, gnl. Müd 3 ayda yaptığın amir yaptığın sağdan soldan toplama tırt üniversite mezunu yüzsüz aileve meslek terbiyesi almamışlar bunu hep yapıyor 4 koyunu güdemeyenin amir yapıldığı teşkilatımın vay haline yazıklar olsun utanmadan genel müdür hala o koltukta oturuyor

1 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI