08/12/2021 21:58:16
  • 13.6691 TL
  • 15.4262 TL
  • 18.0949 TL
KOCAELİ

Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesinde ikinci dönem kayıtları başladı

.

İzmit Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile çocukların gelişimine katkı sunmak amacıyla hayata geçirilen Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi’nde ikinci dönem kayıtları başladı.


İzmit Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde, çocukların gelişimine katkıda bulunmak, öğrenme becerilerini geliştirmek ve grup içerisinde uyumlu çalışma becerilerini arttırmak amacıyla hayata geçirilen Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi’nde ikinci dönem başlıyor. Daha önce yaz kursu olarak açılan Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi yoğun talep üzerine 20 Kasım’da yeniden başlayacak. Kadın ve Aile Hizmetleri bünyesinde faaliyet gösterecek olan atölyede hem sosyalleşmek hem de kendilerini geliştirmek isteyen çocuklar, 14 Kasım tarihine kadar izmit.bel.tr adresinden başvuru yapabilecek.

20 KASIM’DA BAŞLAYACAK
İlkokul ve orta okul öğrencilerinin katılabileceği ve 20 Kasım’da başlayacak olan Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi’nde çocuklara; kurallara uyma, sabır, sorumluluk, saygı, doğruluk, dürüstlük ve yardımlaşma gibi değerleri katmak; çocukların stratejik düşünme, grupla uyumlu çalışma, analitik düşünme, dikkat-konsantrasyon, birlikte hareket edebilme, yaratıcılık ve bağlantısal düşünme becerilerini geliştirmek hedefleniyor.

BAŞVURU ŞARTLARI
İzmit Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösterecek olan Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi için aranan başvuru şartları ise şöyle;

1. İlkokul veya ortaokul öğrencisi olmak,
2. Kurs programının öngördüğü temel becerileri gerçekleştirebilecek yeterliliğe (fiziksel, psiko-motor) sahip olmak.

Atölyeye başvuru için izmit.bel.tr adresinden kayıt olabilir veya 318 00 00 numarasından 4704 dâhili aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

  • 4.000 TL
  • 4.500 TL
  • 5.000 TL ve üzeri