29/11/2021 9:09:25
  • 12.1185 TL
  • 13.6420 TL
  • 16.1365 TL
KOCAELİ

İzmit caddelerinde gece gündüz hijyen mesaisi

ÖNCE KÖPÜK, SONRA FIRÇA

Kentte trafik yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde yıkama çalışmalarını gece gerçekleştiren İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çarşı’nın merkezini de pırıl pırıl yaptı


nın başından beri pandemi tedbirlerini aralıksız uygulayan İzmit Belediyesi, İzmit’teki tüm mahallelerde cadde ve sokakları belirlenen takvim doğrultusunda gece gündüz periyodik olarak yıkamayı ve dezenfekte etmeyi sürdürüyor. Ekipler son olarak gece yapılan yıkama çalışmasıyla; İstiklal Caddesi, Abdurrahman Yüksel Caddesi, Tekel Geçidi, Feridun Özbay Caddesi, Bakırcılar Çarşısı ve Çarşı merkezini hijyenle buluşturdu.

 

 

ÖNCE KÖPÜK, SONRA FIRÇA
İlçede insan ve trafik yoğunluğunun az olduğu bölgelerde çalışmalarını gündüzleri gerçekleştiren ekipler, merkezi ve yoğunluğun fazla olduğu bölgelerde ise gece geç saatlerde çalışmalarını gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında girdikleri cadde ve sokaklarda bulunan çöp konteynerlerini, kaldırımları ve yolları köpüklü suyla yıkayan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ellerine aldıkları fırçalarda da temizliğe farklı bir boyut kazandırıyor. İzmit’in tüm bölgelerine tek tek ulaşan ekipler, çalışmalarına her gün kentin farklı bölgelerinde devam ediyor.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI