Günlük burçlar 26 Eylül 2023

Koç Burcu 21 Mart / 20 Nisan

Yıktığınız her şey size yeni bir alan çıkaracaktır. Bu alanlara neler koyacağınızı, yaşantınıza neler dahil edeceğinizi sağlıklı düşünmelisiniz. İyi fikirler kadar bu fikirleri her zaman en iyi şekilde uygulayabilmenin de önemli olduğunu unutmayın.

Boğa Burcu 21 Nisan / 21 Mayıs

Yaşamınıza katkısı olacak her şeyi kabul edebilirsiniz. Bu konudaki direncinizi kırmak zor olsa da özellikle de kariyerinize, bulunduğunuz konuma hizmet ettiğini görmek sizi yüreklendirecektir. Mali kaygılarınızı kenara bıraktığınızda işinizi en iyi şekilde yapmanızın önü açılacaktır, görüşmeler için uygun bir gündesiniz.

İkizler Burcu 22 Mayıs / 22 Haziran

Gitmekten çekindiğiniz ya da bu planı ertelediğiniz günlerin pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Artık bunu daha fazla taşımamak için bugün bir hareket planı yapmalısınız. Zamanınızı en güzel şekilde değerlendirmek için bulunduğunuz koşulların değil, sizin o koşullarda ne yaptığınızın önemli olduğunu göreceksiniz.

Yengeç Burcu 23 Haziran / 22 Temmuz

Direnç göstermek yerine anlamaya çalışmanın önemini fark edebilirsiniz. Bu farkındalık sayesinde sizi maddi ve manevi kaygılardan uzaklaştıracak alternatifler görebilirsiniz. Miras, kazançlar ya da parasal konulardaki diğer işlemlerle kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz.

Aslan Burcu 23 Temmuz / 22 Ağustos

Hayatınızdaki bazı insanların sizden uzaklaşması bir yalnızlığı değil bir davranış biçimini tetikleyebilir. Bunun ayrımını yaptığınızda her ilişkinizin gidişatı, her görüşmenizin neticesinden bir ders çıkarabilirsiniz. Sorun yaşadığınız kişilerle bir arada bulunabilirsiniz, kendinizi öğrendiklerinize göre durma noktasında hazırlayın.

Başak Burcu 23 Ağustos / 22 Eylül

Bazı konulardaki toyluğunuzdan sıyrılmaya başladığınızı görebilirsiniz. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını deneyimledikçe o aynılığı kıran tutumlarınıza daha çok ağırlık verebilirsiniz. Mutlu olmak varken kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak düşürecek işlerin ve ortamların etkisinde kalmamaya çalışın.

Tezari Burcu 23 Eylül / 22 Ekim

Çevrenizdeki ya da ailenizdeki erkek figürlerinin desteğini alacağınız bir konuda daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. İnsanların nezaketi ve yakınlığının hangi sebeple olduğunu anlamaya çalıştığınızda daha az üzüleceksiniz. Duygusal konularda karar alırken kriterlerinizin değiştiğini görebilirsiniz.

Akrep Burcu 23 Ekim / 21 Kasım

Gayrimenkul işlemlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızın daha rahat olabilmesi için bir karar vermeniz gerektiğinde maddi imkanlarınız da bunda etkili olacaktır. Ancak imkanları nasıl kullanacağınızı ve zorlayacağınızı daha iyi bildiğiniz bir süreçte olmanız bunu en iyi şekilde yapmanıza yardım edebilir.

Yay Burcu 22 Kasım / 21 Aralık

Her şeyin bir fikirden doğduğu bu evrende fikirlerinizi daha fazla önemsemeniz gerektiğini anlayacaksınız. Bugün sadece düşünmenin değil düşüncelerinizi uygulamanın ve hayatınıza katmanın yolları üzerine araştırmalar yapabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz yakınlarınızdan destek alabilirsiniz. Ulaşım ve iletişim araçlarınızda değişiklik yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu 22 Aralık / 21 Ocak

Geleneksel yapınıza ters düşen bazı seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Her şeyin bir değerlendirmeyi hak ettiğini düşünün ve değerlendirmeye alın. Bu sayesinde kontrol dürtünüzün değil hayallerinizin size eşlik ettiğini görebilir ve daha mutlu hissedebilirsiniz.

Kova Burcu 22 Ocak / 19 Şubat

Kendinizi kabullendirmekten vazgeçiyorsunuz. Bu sizi umursamaz değil herkesin fikrini anlayan ve herkesin kendi hayatına yönelmesinin önemli olduğunu kabul eden bir yapıya dönüştürecektir. Zaten var olan bu yetilerinizi daha iyi kullanmak için olumsuz tecrübeler yaşamanız olmanıza teşekkür edebilirsiniz.

Balık Burcu 20 Şubat / 20 Mart

Sizin görebildiklerinizi göremeyenlere daha fazla kafa yormamayı tercih ediyorsunuz. Bir yandan da, nereye baktığınıza ve hayatınıza nasıl etki ettiğinize önem verdiğiniz için daha yapıcı bir davranış kalıbı oluşturabilirsiniz. İçsel olarak rahat hissetmek hiçbir olumsuzluğun sizi eskisi kadar etkilememesini sağlayacaktır.

 

İleri Ray
Arı Lift
X