14/04/2021 17:04:01
  • 8.1652 TL
  • 9.7124 TL
  • 11.2256 TL
KOCAELİ 18°

5 yıl önce cinayet işledi

Denetimli sernbestlikten tahliye oldu, polise sıktı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi'nde devriye gezen sivil polis aracına tabanca ile ateş açıldı. Polislerin yara almadığı saldırının ardından şüpheli, kaçtı.Saldırganı yakalamak için  bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye alan ekipler  saldırganın kimliğini belirleyerek saklandığı evde yakaladı.



Şüpheli Fırat Ş.'nin  4 ayrı suçtan kaydı bulunduğu, 2015 yılında işlediği cinayet suçundan tutuklu bulunduğu cezaevinden pandemi tedbirleri kapsamında denetimli serbestlik şartıyla tahliye edildiği belirlendi.Mahkemeye sevk edilen saldırgan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

Yazan: Hamza ESEN

Devleti adina görev yapan polisten ne istiyorlar.... TCK nin suçluyu kayırmaci kanun oluşundan. Devleti adina gorev yapılan polise sıkılan Kurşun devlete sıkılmıştır. Bu olaydan dolayı devlete karşı işlenen suçlardan dolayı ağır ömür boyu hapis cezası ve para cezası ile cezalandirilmalidir. Konu ile ilgili Kanunlarda Cok önemli değişiklikler olmadığı sürece devlet düzeni bu şekilde bozulur. O polis görevlisinin yerine siz kendinizi koyun ne yapacaksınız görev yapmak isyemkiyeceksiniz.

1 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI