25/01/2022 7:07:32
  • 13.4288 TL
  • 15.2007 TL
  • 18.1636 TL
KOCAELİ

Polisler eğlenmeye gitti

3 yaralı

Alanya’da yeni yıla eğlenerek girmek isteyen bir grup polis memuru, eğlendikleri mekanda kız meselesi yüzünden çıkan kavgaya karıştılar.Çıkan tartışmada 1 polis memuru silahına davrandı ve 3 kişi yaralandı

 


Alınan bilgi ve iddialara göre yılbaşı gecesi Rıhtım Caddesi’nde bulunan bir işletmede meydana gelen olayda Gazipaşa Alanya Havalimanı’nda görevli polis memurları O.Z., S.A.K, T.İ. ile Gazipaşa Emniyet Müdürlüğü’nde görevli G.G.Z. ve U.B., O.B. adlı esnaflar eğlenmek için gittikleri mekanda yan masada bulunan şahıslarla iddiaya göre kız meselesi yüzünden tartışma yaşadılar.

 

Tartışmanın büyümesi üzerine isimleri öğrenilemeyen 2’si kadın 2’si erkek 4 kişiden biri polis memuru S.A.K’nin başına mekan çıkışı şişe ile vurdu. Bunun üzerine silahlar çekilerek ateşlendi.  İ.C.Ö.,H.S., B.T. isimli şahıslar yerden seken kurşunlarla bacaklarından yaralandılar. Olaya karışan ve kimlikleri tespit edilemeyen şahıslar olay yerinden kaçarken, polis memuru S.A.K. ihbar üzerine olay yerine sevk edilen Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. Olayda kullanılan silaha el konulurken, olaya karışan polis memurları hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı. Öte yandan yaralıların hayati tehlikelerinin olmadığı öğrenildi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI