27/11/2021 6:13:32
  • 12.1185 TL
  • 13.6420 TL
  • 16.1365 TL
KOCAELİ

İzmit Belediyesi’nde futbol heyecanı başladı!

.

İzmit Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda heyecan, dün akşam Cephanelik Spor Tesisleri’nde oynanan üç karşılaşma ile başladı

İzmit Belediyesi tarafından kurum içerisinde çalışan personeller arasında dostluk ve dayanışmayı geliştirmek adına 14 takım ile organize edilen birimler arası futbol turnuvasında heyecan, dün akşam oynanan açılış mücadeleleri ile başladı. Covid-19 salgını sebebiyle geçen yıl düzenlenemeyen İzmit Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda çalışanlar, mesai arkadaşlarına karşı futbol müsabakalarında rakip oldu.

GOLLÜ MAÇLARA SAHNE OLDU
Gollü maçlara sahne olan turnuvanın ilk gününde Güvenlik ekibi, rakibi Fen İşleri Teknik’i 4-0 mağlup ederken Mali Hizmetler ekibi ise Kültür Müdürlüğü’nü 6-1’lik skorla geçti. Günün en farklı galibiyetini ise Spor İşleri Müdürlüğü’nü 6-0‘lık skorla geçen Temizlik İşleri Müdürlüğü elde etti. Turnuvada heyecan bugün; Park Bahçeler-Emlak ve İmar, Sosyal Destek Hizmetleri-Fen İşleri Müdürlüğü ile Etüt ve Yapı Kontrol Müdürlüğü-Basın Yayın Müdürlüğü arasında oynanacak maçlarla devam edecek.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI