24/06/2021 5:58:25
  • 8.6423 TL
  • 10.3167 TL
  • 12.0745 TL
KOCAELİ

4 vergi dairesi Derince'de

Vergi Daireleri İçin Otopark ve Kaldırım Düzenlemesi

Derince Belediyesi ekipleri ilçede hizmet vermeye başlayacak olan vergi daireleri için bölgede otopark alanı ve kaldırım düzenlemeleri çalışmalarına devam ediyor

4 Vergi Dairesi Taşınıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla uzun yıllardır İzmit'te hizmet veren ve 17 Ağustos 1999 depreminde hasar gören 4 vergi dairesinin Derince’ye taşınması yönünde karar alınmıştı. Sırrıpaşa Mahallesi İstiklal Caddesi’ndeki yeni yerinde hizmet vermeye başlayacak olan Kocaeli Vergi Dairesi, Alemdar, Tepecik Vergi Daireleri ve Vergi İhtisas Dairesi için binanın iç tefrişatı devam ederken, Derince Belediyesi ekipleri de çevre düzenlemesi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Başkan Aygün’den İnceleme
Dört yeni vergi dairesine ev sahipliği yapacak olan Derince’de ise gerekli düzenlemeler yapılıyor. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de bölgeye giderek devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Aygün, “Derince'mizde hizmet vermeye başlayacak olan yeni vergi dairelerinin yer alacağı bölgede ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Bölgede park sorunu yaşanmaması için otopark alanı yaparak, kaldırımları düzenliyoruz” dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI