29/11/2021 15:35:30
  • 12.1185 TL
  • 13.6420 TL
  • 16.1365 TL
KOCAELİ

Akın Öztürk hayatını kaybetti

Müdür Yardımcısı olan Akın Öztürk, koronavirüse yenik düştü

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde müdür yardımcılığı görevini yürüten ilçenin sevilen öğretmenlerinden Akın Öztürk 45 yaşında hayatını kaybetti.

Başiskele’de 6 yıldır görev yapan ve kısa sürede ilçenin sevilen ve sayılan öğretmenlerinden biri haline gelen Akın Öztürk, yaklaşık 45 gündür mücadele verdiği Kovid-19 hastalığına yenik düştü. Hastanede 1 ay boyunca yoğun bakım tedavisi gören merhum öğretmen bugün sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.

CENAZEYE YOĞUN KATILIM

Evli ve 3 çocuk babası olan Akın Öztürk’ün cenaze namazı 2015 yılında göreve atandığı ve 5 yıl öğretmenlik görevini icra ettiği Başiskele Şehit Fatih Sultan Karaaslan İmam Hatip Lisesi bahçesinde kılındı. Cenaze namazına Başiskele Kaymakamı Necip Çakmak, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya, okul müdürleri, öğretmen arkadaşları, merhumun ailesi, akrabaları ve öğrencileri katıldı.

Cenaze namazı sonrası Kaymakam Çakmak ve İl Milli Eğitim Müdürü Akmanşen merhum Akın Öztürk’ün eşine ve çocuklarına baş sağlığı dileklerini ilettiler.

MERHUMUN NAAŞI GİRESUN’A GÖNDERİLDİ

Dünya hayatında bulunduğu her ortamı neşelendiren, herkes tarafından sevilen, çalışkanlığı ve fedakârlığıyla örnek bir insan olan Öztürk öğretmeninin naaşı toprağa verilmek üzere memleketi Giresun’a uğurlandı.

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI