27/11/2021 6:00:02
  • 12.1185 TL
  • 13.6420 TL
  • 16.1365 TL
KOCAELİ

American Life’tan İzmit Belediyesine yüzde 50 indirim

.

Kentimizi ‘Eğitim Kenti’ne çevirmek adına güçlü adımlar atan İzmit Belediyesi American Life Dil Okulları ile iş birliği protokolü imzaladı

İzmit Belediyesi eğitim kurumlarıyla iş birliği yaparak personeline katkı sunmayı sürdürüyor. İzmit Belediyesi son olarak American Life Dil Okulları ile protokol imzaladı. İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Cem Güler’in makamında gerçekleştirilen imza törenine Güler’in yanı sıra İzmit Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Sevtap Cengiz ve American Life Dil Okulları Kurumsal Satış Yöneticisi Tolga Kürem katıldı.

ÇOCUK GRUBUNA YÜZDE 25 İNDİRİM
İmzalanan protokol İzmit Belediyesi çalışanları ve 1. Derece aile fertlerini kapsıyor. İndirimler İzmit, Gölcük, Körfez ve Gebze şubelerinde geçerli. 1 yıllık protokol kapsamında İzmit Belediyesi çalışanları ve yakınlarına genel İngilizce ve programlarında liste fiyatları üzerinden yüzde 50 oranında indirim uygulanacak. Çocuk grubu eğitimlerinde yüzde 25 indirim yapılacak. Kursiyerler + more programlarından Türkiye genelindeki tüm American Life Dil Okulları şubelerinden ücretsiz olarak yararlanabilir.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI