18/04/2021 3:33:54
  • 8.0840 TL
  • 9.6843 TL
  • 11.1319 TL
KOCAELİ 23°

ArıLift Asansör fark yaratmaya devam ediyor

Arılift Asansörden 15. yıla özel kampanya!

İlimizin en önemli kuruluşlarında bir olan ve adını Türkiye'ye Kocaeli markası olarak duyuran ArıLift asansör sektörde fark yaratma devam ediyor.

 

ARI GİBİ ÇALIŞIYORLAR!


İlimizin  öncü firmalarından olan Serkan ve Özkan Arı kardeşlerinin sahibi olduğu Arılift Asansör firması seköterde 15.yıllarını kutalamaya hazırlanırken yine farklarını ortaya koydular.

 


İlimizin yerli ve öncü asansör firması Arılift, bugünü geleceğe taşıyan akıllı teknolojileri, yenilikçi, yeşil ve güvenli ürünleri ile hayatın her alanında, yüzlerce farklı noktada insanla buluşuyor. Türkiye'nin batısından doğusuna bir çok ilde hizmet veren Arılift Systems, asansör ve yürüyen merdiven montajı, modernizasyonu ve bakımına yönelik eksiksiz ve yenilikçi çözümleri ve imza attığı dev projelerle, kısa zamanda adından söz ettiren, güçlü firmalardan biri haline geldi.. Kocaeli'nin en büyük, Türkiye'nin ise en saygın asansör firmaları arasında haklı bir yer edinen Arılift Systems,  “Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur."sloganı ile müşterilerine özel bir kampanya hazırladı.

Projeler ücretsiz çizilecek!

Genç girişimci iş insanı Serkan Arı ve Özkan Arı kardeşler Arılift Asansör Sistemleri 15. Yılına özel kampanya hazırladı.Arılift, 2021 yılı boyunca tüm mimar ve mühendislere asansör avan projesini ücretsiz olarak çizecek.

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI