27/01/2022 8:01:35
  • 13.5475 TL
  • 15.2907 TL
  • 18.3011 TL
KOCAELİ

Bakan Gül, Gülşah'ın Evine Konuk Oldu

Gülümsedikçe Hep Güzeliz

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresini çizip twitter hesabından paylaşan serebral palsi hastası Gülşah Yağmur Yazıcı'yı Derince’deki evinde ziyaret etti

Derince’deki Evinde Ziyaret
Kocaeli genelinde bir dizi programlara katılan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çizdiği portresini hediye etmesiyle tanınan serebral palsi hastası Derinceli Gülşah Yağmur Yazıcı’ya ziyarette bulundu. Yazıcı ailesinin Çınarlı Mahallesi Çınarlıkent Sitesi’ndeki evlerine konuk olan Bakan Gül’e Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan ve teşkilat yöneticileri eşlik etti.

Gülümsedikçe Hep Güzeliz
Gülşah ziyaret sonrasında sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak "Çok güzeliz di mi bakanım? Sizi çok seviyorum" ifadelerini kullandı. Bakan Gül ise Gülşah'ın paylaşımına anında cevap vererek, "Biz de seni çok seviyoruz Gülşah. Gülümsedikçe hep güzeliz" dedi. Gülşah Yağmur Yazıcı, ayrıca ziyaret esnasında çizdiği kara kalem portreyi de Bakan Gül'e hediye etti. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de yayımladığı mesajda “Yüreğindeki sevgiyle her engeli aşan kızımıza hayırlı bir ömür diliyorum” sözlerine yer verdi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI