24/06/2021 2:40:23
  • 8.6423 TL
  • 10.3167 TL
  • 12.0745 TL
KOCAELİ

Başkan Aygün’den Bakan Yardımcısı Birkan’a Ziyaret

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, başkent temasları kapsamında Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan’ı ziyaret etti

Başkent Temasları Sürüyor
İlçe halkına söz verdiği 41 projeyi bir bir hizmete sunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bir yandan da istişarelerini sürdürüyor. Kent içinde ilçenin dinamikleri ile düzenli olarak bir araya gelen Başkan Aygün, zaman zaman başkente gerçekleştirdiği ziyaretlerde de önemli temaslarda bulunuyor. Başkan Aygün bu kapsamda son olarak 25 ve 26. dönemde milletvekili olarak Gazi Meclis’te birlikte görev aldığı Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan’ı Ankara’da ziyaret etti.

Taşköprü Aspir Yağı
Gönül belediyeciliği anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Bakan Yardımcısı Birkan’a ilçedeki projelerle ilgili bilgiler vererek Taşköprü Aspir Yağı ‘nı da takdim etti. Bakan Yardımcısı Birkan da Başkan Aygün’e ziyareti ve hediyesi dolayısıyla teşekkür ederek, “Zeki Başkanımız tecrübesiyle bugüne kadar Derince ilçemize çok önemli hizmetler kazandırdı. İnanıyorum ki tarımdan, kentsel yenilenmeye kadar bir çok alanda devam eden bu çalışmalar artarak sürecek” dedi.


BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI