19/01/2022 23:35:42
  • 13.6151 TL
  • 15.4356 TL
  • 18.5348 TL
KOCAELİ

BBP Genel Başkan Yardımcısı Yelis, KOTO’yu ziyaret etti

.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Oda yönetimi, çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Yelis’i ağırladı

 

Kuruluşunun 125. yılını kutlamaya hazırlanan Kocaeli ticaret Odası, kentin ortak noktası olmaya devam ediyor. Bu özelliği sayesinde her parti ve görüşten konuklarını ağırlayan KOTO, son olarak Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Yelis’i misafir etti. KOTO Başkanı Necmi Bulut’un, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Volkan Yılmaz, Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle birlikte ev sahipliği yaptığı ziyarette, BBP MKYK Üyesi Gökmen Türkkanı, Yedek Üyesi M. Gökhan Özdoğan, BBP İl Başkanı Remzi Kaya ve il yönetimi de yer aldı.

‘KOTO’NUN GÖRÜŞLERİ ÇOK ÖNEMLİ’

Kocaeli temasları çerçevesinde KOTO’yu ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Yelis’e teşekkür eden Başkan Bulut, “KOTO olarak tüm görüş ve partilere aynı mesafedeyiz. Yegane kriterimiz üyelerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak” dedi. Başkan Bulut, Oda’nın çalışmaları ve öncelikli konularıyla ilgili bilgi verdi. KOTO’nun Kocaeli’nin en prestijli kurumlarının başında geldiğini ifade eden konuk Genel Başkan Yardımcısı Yelis, “Bizleri ağırladığınız, görüş ve önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. KOTO Kocaeli’nin en kıymetli ve prestijli kurumlarının başında geliyor. Kocaeli geneli iş hayatını temsil ediyorsunuz. Sizlerden aldığımız görüşler ekonominin genelini yansıtıyor. Bu yönüyle çok da önem taşıyor. Paylaştığınız için teşekkür ederiz” dedi.


BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI