28/09/2021 16:48:02
  • 8.8878 TL
  • 10.3828 TL
  • 12.1315 TL
KOCAELİ

Bem Bir-Sen Kocaeli Zabıta Haftasını Kutladı

Bem Bir-Sen Kocaeli Şubesi, Zabıta Teşkilatının,195. Kuruluş Yıldönümü Kapsamında, Zabıta Haftasını Kutladı.

Bem Bir-Sen Kocaeli Şube Yönetimi, Kocaeli Zabıta Teşkilatı ziyaretleri ve Genel Merkez Teşkilatının Ankara’da düzenlediği programa katılımla Zabıta Haftasını Kutladı.
Bem Bir-Sen Kocaeli Şubesi, Zabıta haftası etkinliklerini Kocaeli İlçe Belediyeleri zabıta müdürlüklerini ziyaret etti.


Zabıta Müdürlüklerini ziyaret ederek tatlı ikramında bulunan Şube Yönetimi adına konuşan Şube Başkanı Faruk Zihni “Bugüne kadar toplum huzuru ve sağlığı adına çalışan Zabıta Teşkilatlarımızın önemini Pandemi sürecinde bir kez daha gördük. Kısıtlamaların olduğu dönemde halkımızın her türlü ihtiyacı için seferber olan Zabıta teşkilatımızın hakkını ödeyemeyiz. Onlar kendi sağlıklarını riske atarak fedakarca çalıştılar. Allah eksikliklerini yaşatmasın. 195. Kuruluş yıldönümünde Zabıta haftasını kutluyorum. İyi ki varsınız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.


Bem Bir-Sen Kocaeli Şube Yönetimi, Zabıta Haftası Etkinliklerini, Bem Bir-Sen Genel Merkezinin Ankara da düzenlediği programa katılarak sürdürdü.
Bem Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Genel Başkan Yardımcıları ve Kocaeli Şube Başkan Yardımcısı aynı zamanda Körfez Belediyesi Zabıta Müdürü olan Mehmet Gökkaya İle Zabıta haftası adına hazırlanan Pastayı beraber kesti.


Bem Bir-Sen Genel Başkanı Uslu”195 yıldır Milletimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için her türlü fedakârlığı gösteren Zabıta Kardeşlerimiz belediyelerin aynasıdır.” ifadelerini kullanan Genel Başkanımız Uslu, “Zabıta Teşkilatımız Devlet-i Al-i Osmanlı’mızdan miras 195 yaşında ulu bir çınardır. Şehrin huzurunun, halkın sağlığının koruyucusudur. Fedakârca çalışan, özellikle içinden geçtiğimiz salgın sürecinde gece-gündüz demeden cansiperhane görev yapan Zabıta Kardeşlerimizin Zabıta Haftasını kutluyorum.” dedi.

Bem Bir-Sen Kocaeli Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Gökkaya” Zabıta Teşkilatımızın 195. kuruluş yıldönümünde bizleri unutmayan Başta genel Başkanımız olmak üzere Genel merkez teşkilatına bu programı düzenlediği için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Program Genel Merkez Teşkilatının, İl Şube Başkanlarının ve Zabıta Memurlarının hazır bulunduğu Aile Fotoğrafı İle son buldu.

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI