29/11/2021 8:58:47
  • 12.1185 TL
  • 13.6420 TL
  • 16.1365 TL
KOCAELİ

Bu gurur hepimizin

Polis torunundan büyük başarı

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun 3-5 Ağustos 2021 tarihlerinde Kocaeli Kandıra’da bulunan Kerpe Halk Plajı’nda gerçekleştirdiği  “Biathle - Triathle Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri sona erdi.

 

Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF) tarafından Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bulunan Kerpe Halk Plajı’nda gerçekleştirien Biathle Triathle Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışı gerçekleştirildi. Organizasyonda  Türkiye genelindeki 38 kulüpten 310 sporcunun mücadele ettiği organizsayonda Pandemiden dolayı 2021 yılında ilk ve son milli takım seçme yarışması niteliğinde olan yarışmada başarı gösteren sporcular Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında yarışmaya hak kazanırken  Biathle branşında yüzme ve koşu, Triathle branşında ise yüzme, koşu ve lazer silahlar ile atış branşı yer aldı.

Şampiyonanın ilk iki günü atış, yüzme ve koşudan oluşan triathle branşında gerçekleştirilrken  Triathle müsabakalarına U11, U13, U15 ve U17 yaş kategorisindeki kadın ve erkek sporcular katılım gösterdi.Yarışmanın son günü 5 Ağustos’ta yapılan  koşu ve yüzmeden oluşan Biathle müsabakalarına ise U11, U13, U15 yaş kategorisindeki kadın ve erkek sporcular katıldı.

 

 

BİZİM KIZIMIZ 3.OLDU

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun gerçekleştirdiği organizasyona katılan emekli polis memuru Süheyla Erden'in torunu Elif Duru Seferler 3.olarak büyük bir başarıya imza attı

 

Kocaeli Sokak Gazetesi olarak polis torunu yavrumuza spor hayatında başarılar diliyoruz.

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI