02/12/2021 15:00:11
  • 13.3803 TL
  • 15.1548 TL
  • 17.8183 TL
KOCAELİ

ÇEKER, KAHVECİ’Yİ BİLGİLENDİRDİ

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’yi ziyaret eden Başkan Ömer Çeker, Kocaeli’de yaptığı sendikal faaliyetler ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Türkiye Kamu-Sen Denetleme Kurulu üyesi ve Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, önceki gün Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’yi Ankara’daki makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Çeker, günün anısına, ‘Onlar bir oldular, vatan kurtuldu’ sözünün içinde yer aldığı anlamlı bir tablo hediye etti. Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi’nin yaptığı çalışmalar ve sorumluluk alanında yer alan hastaneler ile sağlık kuruluşlarındaki çalışanlar ile ilgili bilgiler aktaran Başkan Çeker, “ Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanımız, 20 yıllık yol arkadaşım Önder Kahveci’yi ziyaret ederek, süreçte yaşanan gelişmeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulundum. Malum-Sen’in Türkiye genelinde olduğu gibi Kocaeli özelinde de gerçekleri çarpıttıklarını üyelerimize aktardığımızı ifade ettik” dedi.
 
TEŞKİLATIMIZIN EMRİNDE GÖREV YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM
Başkan Ömer Çeker konuşmasının devamında, “ Genel Başkanımız Önder Kahveci’de Kocaeli’de yapılan çalışmaları takdirle takip ettiğini ifade etmesi bizleri de ayrıca sevindirmiştir. Gücünü çalışanlardan alan bir sendikanın yöneticisi olarak bundan önce olduğu gibi teşkilatımızın emrinde görev yapmaya devam edeceğim. Genel Başkanımın Sağlık Bakanlığı ile ilgili olarak artık söz değil icraat bekliyoruz ifadelerine aynen katılıyoruz. Pandemi ile birlikte iş yükünün katbe kat artması nedeniyle yetkililerin kanun ve yönetmelikler çerçevesinde hareket etmeye davet ediyoruz.  Türk Sağlık-Sen camiası olarak çalışanların hak ve hukuklarını savunmaya devam edeceğiz. Teşkilat adabını da unutmadan, genel merkezimizin gösterdiği hedeflere, üyelerimizin de istek ve önerileri ışığında çalışacağız” diyerek açıklamalarına son verdi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI