27/11/2021 6:28:23
  • 12.1185 TL
  • 13.6420 TL
  • 16.1365 TL
KOCAELİ

'Cemiyet mafyası' yakalandı!

Polis magandaları enseledi

Sakarya’da kendisini ‘Cemiyet Mafyası’ olarak sosyal medyada paylaşan genç, bu kadarına da ‘pes’ dedirtti. Genç, Kurtlar Vadisi müziği eşliğinde önünde bulunan masadaki silah ve mermileri alarak düğün konvoyunda havaya rastgele ateş açtı.


Sakarya’da bir düğün öncesinde dizi setlerini aratmayan görüntüler ortaya çıktı. Kendisini ‘Cemiyet Mafyası’ olarak adlandıran genç, arkadan çalan Kurtlar Vadisi dizi müziği ile videoya çekip sosyal medyada paylaştı. Masa üzerinde bulunan paralar, silahlar ve mermilerin çekilerek paylaşıldığı videonun devamında magandalar, düğün konvoyunda araçtan uzun namlulu silah ile defalarca rastgele dışarıya ateş açtı.

Videoda maket polis detayı
Öte yandan, paylaşılan videoda bir gencin oturduğu masanın üzerinde para, silah, mermi ve araba anahtarlarının yanı sıra arkada görülen polis maketi üzerine atılan ve erkek şalı olarak bilinen ‘puşi’ de dikkatlerden kaçmadı.

 

Sakarya İl EMniyet Müdürlüğü ekipleri görüntülerde tespit edilen iki kişiyi silahlarıyla birlikte ele geçirdi.
Emniyetten yapılan bilgilendirmede;
" Sosyal medya ve haber sitelerinde ... " Adapazarı'nda şehrin bilinen bir iş insanın oğlunun düğününde sosyal medyada paylaşılan görüntülerde kurtlar vadisi müziği eşliğinde alkol ve silahlar ile poz vererek düğüne hazırlık yaptıkları ve düğün konvoyunda aracın açılır tavanından uzun namlulu silah ile havaya ateş açılması yer alıyor...." Temalı haber ve paylaşımlarda ki tespit edilen ;
- H.T. ve M.T.B isimli şahıslar yapılan çalışmalar sonucu suç unsurları ile yakalanmış olup, her iki şüpheli hakkında gerekli yasal işlem yapılmıştır." ifadelerine yer verildi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI