24/09/2021 17:22:03
  • 8.8531 TL
  • 10.3868 TL
  • 12.1346 TL
KOCAELİ

Derince Belediyesi ile TÜBİTAK MARTEK Arasında İş Birliği

.

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, TÜBİTAK Marmara Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mehmet Ali Okur ile TTO Yöneticisi Deniz Yayla'yı ziyaret etti

Kurumsal Adımlar Atılıyor
İlçe halkına söz verdiği projeleri hizmete sunmaya devam eden Başkan Aygün, yaz döneminde bir çok tesisin açılışını ve temel atma töreninin gerçekleştirdi. Çalışmalarını kararlılıkla sürdüren Başkan Aygün, bir taraftan ilçeye değer katacak olan kurumsal adımlar atmaya da devam ediyor. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün bu kapsamda son olarak TÜBİTAK Marmara Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mehmet Ali Okur ile Teknoloji Transfer Ofis Yöneticisi Deniz Yayla'yı ziyaret etti.

Taşköprü Aspir Yağı
Başkan Aygün ile Okur ve Yayla arasında gerçekleşen görüşmede Derince Belediyesi ve TÜBİTAK MARTEK arasındaki projeler paylaşıldı. Ziyaretler esnasında bilgi ve birikimlerin paylaşılarak, teknoloji girişim kültürünün geliştirilmesi ve teknoloji transferi faaliyetleri hakkında işbirliği görüşmesinde bulunuldu. Ziyarette Derince’de başlattıkları tarımsal kalkınma projesiyle ilgili bilgiler veren Başkan Aygün, Okur ve Yayla’ya hasadı yapılan mahsullerden üretilen Taşköprü Aspir Yağı’nı da takdim etti.


BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI