26/09/2021 16:23:15
  • 8.8531 TL
  • 10.3868 TL
  • 12.1346 TL
KOCAELİ

Derince’mize Kalıcı Eserler Kazandırıyoruz

Gayemiz Halkımıza Hizmet

Başkan Aygün’ün Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve İlçe Başkanı Koray Merdan ile bir araya geldiği toplantıda iki yıllık süreçte yapılan çalışmalar değerlendirildi

İstişare En Önemli Unsur
Gönül belediyeciliği şiarıyla çalışmalarını sürdüren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, geride kalan iki yıllık süreçte ilçe halkına söz verdiği 41 projenin % 66’lık kısmını şimdiden tamamladı. Projelerini bir bir hizmete sunarken istişareye de büyük önem veren Başkan Aygün, bu bağlamda kentin dinamikleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Esnaf ve vatandaş buluşmalarının yanı sıra teşkilatlar ile de düzenli olarak bir araya gelen Başkan Aygün, bu kez AK Parti Kocaeli Milletvekilleri ile buluştu.

Gayemiz Halkımıza Hizmet
Yelken Kafe’de gerçekleşen ve iki yıllık hizmet sürecinde yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz ve Sami Çakır ile Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, Başkan Aygün’ün konuğu oldu. Tek gayelerinin Derince’ye hizmet olduğunu belirten Başkan Aygün, “Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve bizler hep birlikte çalışarak Derince’mize kalıcı eserler kazandırmaya devam ediyoruz” dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI