Ellibeş’ten Tabipler Birliği Başkanına sert tepki
22 Ekim 2022 10:48

Ellibeş’ten Tabipler Birliği Başkanına sert tepki

“Sizin iftiralarınız Peygamber Ocağı’na işlemez”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Prof.Dr.Tufan Gündüz, Tabipler Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı’nın ‘Türk Ordusu kimyasal silah kullanıyor’ şeklindeki ifadelerine Derince İlçe Danışma Meclisi’nden sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla da tepki verdi.

 

DANIŞMADAN SONRA SOSYAL MEDYADAN DA TEPKİ
Türk Ordusunun dünyanın her yerinde mazlumların umudu olduğunu hatırlatan Ellibeş, “Dünyanın en şerefli, en asil, en merhametli ordusu Şanlı Mehmetçiğimize dil uzatan, pkk sözcülüğü yapan Tabipler Birliği’nin sözde başkanına bu akşam Derince İlçe Danışma Meclisimizde haddini aştığını ifade ettim. Vakit kaybetmeden kendisine desteğe koşan CHP’li Sezgin Tanrıkulu ve arkadaşlarına ordumuzun ne olduğunu hatırlatan bir videoyla da yanıt vermek istiyorum. Ey gafiller, unutmayın ki; Türk Ordusu mazlumların beklediği şefkat elidir. Sizin iftiralarınız, Peygamber Ocağı’na işlemez!” dedi.

 


TÜRK, BEKLENENDİR
Ellibeş’in sosyal medyada paylaştığı video, TRT’de Pelin Çift İle Gündem Ötesi Programı’nda Tarihçi, Yazar Prof.Dr.Tufan Gündüz, Bosna’da yaşanmış bir hikayeyi anlatıyor. Bosna’da gönüllü olarak bulunan Türk Silahlı Kuvvetlerinin, kışın bir köyde yalnız yaşayan yaşlı bir nineye erzak götürdüğünde kapıyı, “Ben de sizi bekliyordum” diye açtığı belirtilerek, “Türk ordusu yardım götüren değil, beklenendir” vurgusu yapılıyor.

Güncelleme: 22 Ekim 2022 10:52
İleri Ray
Arı Lift
X