25/01/2022 9:03:12
  • 13.4288 TL
  • 15.2007 TL
  • 18.1636 TL
KOCAELİ

İzmit Belediyesi Çınar Çocuk Evi kış teması programına başladı

İzmit Belediyesi Çınar Çocuk Evi’nde eğitim gören minikler için kış teması konseptiyle yeni eğitim programına başladı

İzmit Belediyesi Çınar Çocuk Evi eğitim programına tüm hızıyla devam ediyor. Her mevsim başka bir mevsim konseptini benimseyerek programını yapan İzmit Belediyesi Çınar Çocuk Evi’nde kış teması programına başlandı. Kış teması kapsamında çocuklara mevsimin özellikleri anlatılıyor. İzmit Belediyesi Çınar Çocuk Evi’nde hobi bahçesi, temalı oyun alanları, ahşap kitap okuma evi, tavşan kulübesi, hobbit masal ağaç evi ve kum havuzu gibi doğayla iç içe olabilecekleri şekilde peyzaj düzenlemeleri bulunuyor.

MODERN VE ERGONOMİK
3 katlı binaya sahip Yeşilova Çınar Çocuk Evi’nde, 640 metrekarelik alan kreş olarak hizmet veriyor. Kısa süre önce hizmete açılan İzmit Belediyesi Çınar Çocuk Evi’nde modern ve ergonomik 5 adet sınıf, spor odası, yemekhane ve faaliyet alanları mevcut.

KIŞ TEMASI İŞLENECEK
Gerçekleştirdikleri çalışmalara dair açıklamalarda bulunan Çınar Çocuk Evi öğretmenlerinden Tuğçe Gür, “Aralık ayı itibari ile çocuklarımızın adaptasyonu tamamlandı ve programlarımıza başladık. Kış teması ile eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Mevsimler üzerinden ilerleyeceğiz ve konularımızı bu şekilde genişleteceğiz. Bu hafta kış temasını işlediğimiz ilk haftamız ve önümüzdeki üç ay boyunca bu konuyu işleyeceğiz. Daha sonra ise kış olimpiyatları, kışın giyilen kıyafetler, kışın yapılan sporlar bunların hepsinden bahsedeceğiz” dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI